Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy ez miatt nem...

Lehetséges, hogy ez miatt nem ír már?

Figyelt kérdés
Már egy ideje leveleztem egy lánnyal, akivel néhány hónapja ismerkedtem meg. Jól ment a kommunikáció, úgy éreztem, hogy érdeklődő irányomban. Legutóbb szóba került a baráti kör, és én írtam, hogy csak kevés barátom van, nem vagyok egy könnyen barátkozó típus. Azóta nem ír, ez pedig kissé bánt, azt hittem, hogy kedvel kicsit, de úgy látszik, hogy mivel nem vagyok egy népszerű ember, ezért inkább nem foglalkozik már velem. Miért van ez? :(

2021. jan. 9. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy ezért. Más nem történt? Esetleg képet látott már rólad?
2021. jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Már találkoztunk személyesen is, úgy ismertem meg amúgy.

Más nem történt...

2021. jan. 9. 22:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lehet van valami most az életében, amiről te nem tudsz. Bármi lehet, ne vedd magadra.

Mióta nem ír?

2021. jan. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már több, mint egy hete írtam neki, azóta nem jelentkezett. :/
2021. jan. 9. 22:14
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem ő az alapján, amit eddig belőle megismertem, nagyon szimpatikus, ezért sajnálom annyira, hogy így eltűnt!
2021. jan. 9. 22:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
En is igy jartam, csak nalam nagy barati kor jott szoba utoljara. Ne gorcsolj ezen, ha nem er neki annyit a beszelgetes, hogy fenntartsa azt, akkor teged se erdekeljen, valoszinuleg nem egymast keresitek. Ha felbukkanna, akkor en biztos, hogy hasonloan megvaratnam ot. Altalanosabban barmilyen ember kapcsolat akkor jo, ha a ket szemely ugyan annyi energiat fektet bele.
2021. jan. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én még soha nem hallottam olyanról, hogy valakit aszerint ítéljünk meg, hogy hány barátja van... Kérdező, sajnálom, de ha ez az ok, ne band. De mivel nem tudhatjuk, hogy mi a baj, tényleg ne vedd magadra, ahogy már előttem is írták, ne hibáztasd magad:)
2021. jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Közben már rendeződött a dolog, kiderült, hogy csak elfoglalt volt, azért nem írt. Én meg túlparáztam feleslegesen... :/
2021. jan. 20. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!