Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed Schobert...

Mi a véleményed Schobert Norbi kijelentéseiről?A felesleggel rendelkező nőkkel szemben.

Figyelt kérdés
Szerintem ha jót akarna tenni nem akarná megalázni az olyan nőket akiken van felesleg.Máshohyan kéne motiválni az embereket nem ilyen módon.
2021. jan. 10. 13:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%

Ez a "70 kg alatt nincs jó nő"?

Nem hallottam erről, most néztem meg, a Norbinak igaza van, és nem is alázott meg senkit.

2021. jan. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kész az az ember, komoly gondok vannak nála összesítve...
2021. jan. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Tudja hogy kik a legfőbb vásárló rétege, szóval őket próbálja felpiszkálni, amikor nem megy a bolt.

Kismamák, és középkorú nők között a legelterjedtebb a Norbi féle edzés, meg kaják, szóval nyilvan ők lesznek a "célpontjai"

Ha a fotelben élő, sörhasú férfiak lennének a vásárlórétege, akkor ezekbe a férfiakba rugna bele.

2021. jan. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
4%
Nem kedvelem Schobert Norbit, de ebben igaza van!
2021. jan. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
69%
Szerintem ez fogyaszt valami tudatmódosítót.
2021. jan. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
1-es vagyok. Egyébként én sem kedvelem, meg szakmai dolgokkal kapcsolatban valamikor hülyeségeket beszél, de ebben igaza van. Senkibe nem rúgott bele most sem, múltkor sem. Aki súlyfelesleggel érzi jól magát, vagy nem érdekli, annak nem szól a Norbi véleménye. Motiválni nem az ő dolga, aki változtatni akar és megkeresi mondjuk pont a Norbit, annak segít.
2021. jan. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Norbinak ijesztoen ronda arcu felesege van. Az ilyennek mindegy,h dagadt-e.
2021. jan. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
nem normalis az az ember, akkora tahosagokat tud mondani, viszont meg kell hagyni hogy jo a marketingje, mert evente benyog valami fszsagot, akkor harom hetig mindenki csak rola beszel, es szepen teletomik a zsebet
2021. jan. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
arrol nem is beszelve, hogy a sajat csaladjanak tesz a legrosszabbat, mert a lanya netto anorexias, tehat otthon is szorgalmasan oszthatja az iget a feleslegrol
2021. jan. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem normális ember
2021. jan. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!