Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Értékes vagyok. Mit tegyek?

Értékes vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha èrtékesnek tartom magam, de olyan környezetbe kényszerültem, ahol mindig bizonygatnia kell az embernek ezt, ha meg nem teszi, akkor megmutatják neked, hogy ők sokkal értékesebbek, akkor hogy lehet úgy boldog valaki, ha eddig is sajàt magát tartotta szem előtt, hogy magára koncentrál, de a környezet nem lesz rá romboló hatással? Ha tudtad követni a gondolkodási menetet, akkor jár a kéz. ;) 18/F
jan. 10. 17:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Add el magad egy liciten.
jan. 10. 17:50
 2/17 A kérdező kommentje:
Te kis csacsi.
jan. 10. 17:51
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Sose fogom megérteni, hogy a buta embereknek honnan van ekkora önbizalma.
jan. 10. 17:51
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Kiraz a hideg ettol a dumatol. En szivesek vagyok ertektelen a te univerzumodban inkabb.
jan. 10. 17:53
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Köss magadra biztosítást!
jan. 10. 17:54
 6/17 anonim ***** válasza:
56%

:DDD

jan. 10. 17:54
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Azt, hogy értékes vagy e, nem te döntöd el magadról. Sajnálom..
jan. 10. 17:55
 8/17 A kérdező kommentje:
Miért, akkor ki?
jan. 10. 18:00
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Az első benyomásom az írásod alapján az, hogy még így is csökkent értékű lehetsz!
jan. 10. 18:02
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

A súlyos komplexusokkal küzdők kivételével mindenki értékesnek tartja magát. Na most őközülük azok a tényleg értékesek, akik:

1) - Figyelembe veszik az embertársaik érdekeit (nyilván nem a ritka önimádókét vagy pszichopatákét), és ennek figyelembevételével élik a maguk életét.

2) - Szerények, nem habzik a pofájuk önmaguk dicséretétől.

jan. 10. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!