Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyakran jön rám az érzés,...

Gyakran jön rám az érzés, hogy elköltöznék messzire, szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy egész jó munkahelyem, szeretek bejárni, a fizu sem rossz, emellett van passzív jövedelmem, gyakorlatilag utóbbiból meg tudnék élni. Introvertált vagyok, nem szívesen megyek emberek közé, a saját barátaimmal, rokonaimmal sem szeretek túl sokat találkozni, egyedül szeretek lenni. Az a baj, hogy mivel szeretem őket ezért elfogadom a meghívásaikat, mivel tudják milyen munkahelyem van nem mondhatom, hogy ne mérek rá, mivel tisztában vannak vele, hogy ráérek. Szinte minden második héten van valami én pedig nem szeretnék menni, de illik. Névnap, szülinap, karácsony, Húsvét, Mikulás, ballagás, stb...


Én tényleg szeretem ezeket az embereket, de attól még ne makarok minden programre elmenni, például egy névnapra vagy Mikulásra, viszont ha nem mennék akkor meg lennék szólva, hogy otthon lustálkodok vagy bármi. Azt találtam ki, hogy elköltözök egy olyan helyre ami legalább 5-6 órára van, hogy tényleg csak a legfontosabb dolgok miatt kelljen találkozni. De arra is gondoltam, hogy egy olyan országba mennék ahol olcsóbb az élet és a passzív jövedelmemből élnék.


Nektek mi a véleményetek?



2021. jan. 10. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Hol laksz, 5-6 órára milyen ország van, ahol olcsóbb az élet?

Nem biztos, hogy jó ötlet, mert ha még dolgozni sem fogsz, akkor még jobban magadba fordulsz.

2021. jan. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pesten lakom és az ország másik félre gondoltam elsősorban, de olcsóbb ország pl. Oroszország, van ott pár internetes "haver", az ő elmondásaik szerint olcsó az élet, de a fizetés is kevesebb.
2021. jan. 10. 18:48
 3/3 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Mondjuk Ukrajna nincs annyira messze mint Oroszország és gondolom valamivel olcsóbb az élet.
2021. jan. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!