Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nem sikerül családot...

Ha nem sikerül családot alapítani és egyedül maradok minek sokáig élni, úgy értem, van értelme?

Figyelt kérdés

Megöregdni, betegeskedni egyedül, mindenféle öröm nélkül? Ha az embernek vannak gyerekei unokái családja az másabb.


Nagyon úgy fest hogy nem igazán lesz családom.


F/30


2021. jan. 10. 19:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
ha ezen az oldalon éled az életedet, akkor 100%, hogy nem lesz
2021. jan. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Csinálj valami értelmeset, akkor van. Pár olyan ember, akinek sosem volt házastársa és gyereke:

Isaac Newton

Freddie Mercury

Jane Austen

Teréz anya

Leonardo da Vinci

Michelangelo

2021. jan. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Hát persze... Meg az állandó családi konfliktusok, viták, sosem lehetsz egyedül.


Mindig függni fogsz tőlük. Egy csepp szabadidőd nem lesz.


Az ember egyedül független, szabad. Inkább használd ki, utazd körbe a világot.


Az, hogy valakinek nincs barátja, attól lehetnek barátai, társasága.

2021. jan. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Én ezt hamar felmértem bár igazság szerint nem is akartam. Így hát tettem azért, hogy az az öreg kor minden bizonnyal sose jön el, szét barmoltam az egészségem, bár jó muri volt. Átbuliztam az életem 35 éves koromig, mostanra a számla be lett nyújtva. Azt neked kell tudni, hogy mennyit ér az életed.
2021. jan. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Legyél hétköznapi hős, pl segíts bevásárolni vagy egyéb háztartási, kertészeti munkával időseknek. Idősek pletykalolni fognak és lesz olyan lányuk akinek felkeltesz az érdeklődésedet,ismerkedni akarnak veled.
2021. jan. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
4: én is pusztítottam magam eddig, huszas éveimet végigittam, szinte megszakítások nélkül.
2021. jan. 10. 19:15
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
te most is iszol, alkoholista, minimálbéres bér troll vagy az oldalon.
2021. jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem te megőrülnél ha gyerekek lennének körülötted. Nem ahhoz vagy szokva. Az 24 órás meló, én tudom hogy nem bírnám. Nincs nagy akaraterő se kitartás. Ezért nem bírnád te se. Meg mit tanulna tőled a gyerek? Hogyan legyen munkanélküli meg alkoholista? Már ne is haragudj, de így semmi nem lesz. Meg kell változni de ahhoz nagyon akarni kéne neked. Így biztos hogy nem lesz nőd, legyen állásod ne igyál, ez a beugró. De még az is kevés.
2021. jan. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyai nagyanyám 3 gyereket szült, mégis egyedül van, mert rosszindulatú, kötekedő, összeférhetetlen.
2021. jan. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kérdező: Rosszak a prioritásaid.


Van ember, aki alkalmas gyerekvállalásra, van olyan, aki nincs.


Nem kell ezt erőltetni szerintem. Ha majd 100%-on topon vagy, akkor lehet.


De szerintem ez hazugság, hogy az élet értelme az, hogy családod legyen.


Ezért vannak családi erőszak stb...


Alkohol nem jó megoldás, azt tedd félre.


30 évest írtál, de a kérdésed alapján olyan vagy, mint egy hisztis, rinyáló kisgyerek.


Ilyen mentalitással inkább ne vállalj családot.

2021. jan. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!