Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen rövid az élet?

Miért ilyen rövid az élet?

Figyelt kérdés
Költői kérdés, de érdekelne a véleményetek. Hiába él valaki 100 évig is, rövid! A 100 évből csak pár év lehet amit tényleg azzal tölt az ember amit szeretne csinálni, vagy boldog, még az összes többiben alszik, eszik, fürdik, dolgozik, takarít, postára megy, sorban áll, várakozik, orvosnál tölti a napokat vagy szomorkodik, aggódik, iskolába jár évekig stb. Tehát ezek mind olyan dolgok amiket KELL csinálni. Nagyon keveslem az igazi életet ami jelentsen valakinek bulizást, nyaralást, szabadnapot, hobbi tevékenységet vagy bármit. Amit azért csinál mert szereti, neki jó, szabadon választhatja meg.

2021. jan. 11. 00:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
100 év az neked rövid? a házi légy 28 napig él, ő mit mondjon?
2021. jan. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Üdvözöllek.Ha meg ez nem lenne akkor vadászattal meg favágással menne el az idõ.
2021. jan. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem igen, főleg hogy addig nem fogok élni valószínűleg. De igazán az arányokkal van problémám. X évig él valaki és több mint háromnegyedét olyan dolgokkal kell töltenie amivel nem is akarja. Fordítva kellene, hogy ez legyen ha már meghalunk és egy életünk van.
2021. jan. 11. 00:59
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Én szeretem a munkamat is, és aludni is nagyon szeretek. Tehát én sok időt töltök azzal, amit szeretek csinálni.
2021. jan. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekem sincs különösebb bajom a munkámmal, aludni is szeretek de zavar hogy éveket töltök ezzel mikor olyan rövid az élet. Egy nap is kevés mindig azt érzem. Takarítani is szeretek nem arról van szó, kimondottan kikapcsol de ha abba belegondolok hogy hány évem ment el takarítással pl az nyomaszt. Azt gondolom ha ott lennék az utolsó napomon, bánnám, hogy x évet aludtam, y évet takarítottam stb. Inkább csináltam volna valami szórakoztatóbbat vagy hasznosabbat.
2021. jan. 11. 01:10
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
?.
2021. jan. 11. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Jelenések könyve 21:4."És letöröl szemükről minden könnyet és nem lesz többé halál, sem kesergés, se kiáltás, sem fájdalom nem lesz többé.....
2021. jan. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egészségedre!
2021. jan. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg k.rva hosszú. Én személy szerint nem akarnék 30-on túl még élni.
2021. jan. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az arányokon úgy tudsz változtatni, ha olyan a munkád, amit imádsz. Napi 8 órát töltesz ugyanis vele, ha ilyen a munkád és vannak jó barátaid és nagyon szuper hobbid, akkor rögtön máshogy néznek ki az arányok. Én így élek, szerencsére, és tök jól vagyok és nem gondolom, hogy kevés lenne 80 év. Nagyjából annyi az átlagéletkor és nem 100 év, az igen ritka.
2021. jan. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!