Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van aki most szeretné vagy...

Van aki most szeretné vagy már eladta a lakását ? Most jelenleg milyen a piac ? Vesznek lakásokat ?

Figyelt kérdés
Egy budapesti 5 . Kerületi lakásról lenne szó, szerintetek milyen gyorsan kellne el ?

2021. jan. 11. 14:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Rossz kategóriában írtam 😬
2021. jan. 11. 14:34
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ingatlan árak még mindig elvannak szállva, és nyilván azért mert veszik is, tehát ha nem vennék akkor csökkenne az áruk.
2021. jan. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 es igen azt hallottam hogy minimálisan vagy az árak stagnálnak , de engem most az érdekell hogy ebben a covidos időszakban mennyire költenek ki az emberek 40 50 milliókat ?
2021. jan. 11. 14:45
 4/6 A kérdező kommentje:
És hogy kb átlagosan hány hónap mire sikerül eladni egy ilyen ingatlant én olyan 3-4 hónapra gondoltam ,
2021. jan. 11. 14:47
 5/6 moozygoo ***** válasza:

"Az ingatlan árak még mindig elvannak szállva, és nyilván azért mert veszik is, tehát ha nem vennék akkor csökkenne az áruk."


Részigazság :D

Ne csak azt nézzétek hogy Marika meghirdeti a 20 négyzetméteres lakását 50 millióért, hanem azt is hogy Marika milyen régóta hirdeti.


Lakást egyébként most is vesznek, ezután is fognak.

Az hogy milyen hamar kel el, az árától, a minőségétől és attól függ hol helyezkedik el.

2021. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak tudnám kik veszik. Mert, hogy nem a huszonéves pályakezdő családalapítok, az egyszer krva isten.
2021. febr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!