Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy kell összeszednem magam,...

Úgy kell összeszednem magam, hogy át bírjam nézni a havi befizetnivaló számlákat(?)

Figyelt kérdés

Nem tudom, ez másnál hogy van.

Hosszú napik kellenek, hogy rá bírjam szánni magam, hogy kinyissam a sárgacsekkes borítékokat, mert komoly idegességet és depressziót okoz nálam ez az egész folyamat. Csak arra vagyok kíváncsi, van még rajtam kívül, aki erőt gyűjt ehhez és bevesz utána /előtte egy nyugtatót, vagy csak megcsunálja simán mint bármi mást?


2021. jan. 11. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Nem igazán szoktam nyitogatni. Mivel minden csoportos beszedéssel megy, ezért nagyjából 2-3 havonta szoktam csekkolni, hogy mindent levontak-e rendben. A számlámon meg mindig van annyi pénz, hogy ezeket a 2-5 ezer forintokat néha észre sem veszem, hogy levonták.
2021. jan. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Igen,volt ilyen időszakom.

De ma már nem szedek hozzá nyugtatót.

Bár sárga csekken fizetem,de qr kódos megoldással elektronikusan.

Sokkal kényelmesebb,bármikor intézhetem a szobámból.

Az egyenlegem mindig látom

Amikor postán fizettem,tiszta ideg voltam miatta,igaz,akkor anyagilag is rosszabbul álltam.

2021. jan. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Engem ez inkább ízgat pozitív értelemben..
2021. jan. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem figyelem. Nekem az OTP mindent elintéz, oda megy a fizetésem, és őket bíztam meg a befizetésekkel, amíg ezt elintézik, az egy-két napba beletelik, vidd el az összes számládat, és köss velük szerződést. Ill. azzal a fiókkal, ahová a fizetésed kapod.
2022. jún. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!