Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éjszakás műszakot nehezen...

Éjszakás műszakot nehezen viselem. Kedves szomszédok mindig ilyenkor furnak faragnak kopácsolnak ordibálnak ajtót gyapkodnak és minden egyéb ami hangos. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
2021. jan. 12. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Átkéred magad más munkarendbe, vagy másik munkahelyet keresel.
2021. jan. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elköltözöl egy tanyára...és ezt most minden rosszindulat nélkül mondom!

Az emberek zöme nappal él és nappal dolgozik, egy társasházban nem tudnak igazodni a te műszakbeosztásodhoz.

2021. jan. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell alkalmazkodnod. Mikor fúrjanak, kopácsoljanak, ha nem hétköznap napközben? Éjszaka meg azoknak nem jó, akik nappal dolgoznak, hétvégén meg senki nem örül neki.

Költözz el, kérd át magad más munkarendbe, keress nappalos munkát, vagy szedj altatót.

2021. jan. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Füldugó, vagy van olyan fülhallgató, amit erre terveztek. Kiszűri a zajokat és kényelmes.
2021. febr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A füldugó is jó, ha bírja a füled, és többféle van már, van olyan, amit be tudsz formázni megfelelőre. Nekem sajnos megfájdul a fülem tőle egy idő után. Egyszer egészségügyi beavatkozás után szedtem altatót pár napig, az is elég hatékony volt, nagyon kipihent voltam utána, pedig még mensesgörcsöm is volt.
2021. febr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!