Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Puzsér Róbert miért nem képes...

Puzsér Róbert miért nem képes leszállni Dancsó Péterről?

Figyelt kérdés

Ma megint fel tett egy videót amiben őt kritizálja elég élesen és meglehetősen túltolt stílusban. Nem vagyok egy Dancsó fan, de nem értem, hogy mi szükség volt őt ennyire kipécézni, és havonta egy alázó videót csinálni róla. Főleg úgy, hogy tudtommal régen barátok voltak. Megértem, hogy van egy véleménye. Elfogadom, hogy szerinte Dancsó rossz. A kommentelők szerint meg már vagy 4 éve rossz, mert elprostituálódott, és régen minden jobb volt. Megváltozott, és hát mit képzel magáról az a tartalomgyártó aki meg meg újulni. Az emberek szerint Dancsónak 10 éve a magyar filmeket kéne kritizálnia a kanapéján ülve ugyanabban a fekete pulcsiban bénán kinézve. Igaz, hogy már nem is maradt magyar film amit kritizálhatna, de nem baj. Inkább kritizálja húszszor ugyanazt, csak nehogy változni merészeljen.

Puzsért azért értelmesebbnek gondoltam ilyen hozzáállásnál. Persze, el kell fogadni a véleményét, de akkor sem indokolt ilyen megszállottan sorozatosan gyártani a videókat róla, és lehordani mindenféle kártékony kultúrarombolónak. Kezdem azt hinni, hogy Puzsér szerelmes Dancsóba, és a visszautasítást nem bírja helyén kezelni. Más indokot nehezen tudok elképzelni ennek a vehemenciának.

A legújabb videó: https://www.youtube.com/watch?v=uyJ57FxQD2k



2021. jan. 12. 22:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%
Nem mind1? Ha nem ertesz egyet vele akkor se kell fennakadni. Ahogy most raszalltal Puzserra ugy o Dancsora, fogad meg a sajat tanacsod es ne torodj vele.
2021. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%
Elég gáz az a "fejlődés" amit dancsó csinál pár éve. Sztem telejsen jogos Puzsér kritikája.
2021. jan. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
60%
Puzsernak vannak úgymond "áldozatai", pl Tóth Gabi is ilyen volt
2021. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%
Dancsót nem lehet elégszer becsmérelni meg kritizálni.
2021. jan. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%

Puzsér olyan dolgokról készít videót, amikre szeretné felhívni az emberek figyelmét. Dancsónak nagyon sok követője van és amit nagyon sokszor elfelejtenek az emberek az az, hogy egy influencernek felelőssége van azért, hogy mit és hogyan oszt meg a követőivel. Ha valaki rossz példát mutat az embereknek, akkor a követői (főleg a fiatalok) hajlamosak erre a rossz példára követendő példaként tekinteni.


Valószínűleg az előző videója Puzsérnak nem érte el a célját, gondolom Dancsó még mindig azt a kritizálható irányt képviseli, amibe elindult az utóbbi időben és ezért még mindig fontosnak tarthatja Puzsér, hogy felhívja erre a jelenségre a figyelmet.


Lehet szidni Puzsért a stílusa miatt, sokaknak biztos nem szimpatikus miatta, de szerintem ő valóban az értelmesebb emberek közé tartozik, aki nagyjából helyesen gondolkodik.

2021. jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
9%
szerintem meg hallgasson el Puzsér bácsi. Nagyon igazságosztó akar lenni mindenben úgy hogy közbe nem igazán akar ismerni mindenkit. Rávágja mindenre a tuti ropit azt ha nem úgy van ahogy azt akarja akkor meg mindenki mehet a hmmba. xd őszintén rakott le már valaha valamit az asztalra emberi őszintéből? Nem. csak szájal a csávó , ja de ő akar leváltani mindenkit ja meg kari geri helyett ő akart volna lenni a thug life polgármestere, isten maffia császár- soha nem lesz az ha ilyen lekezelően arrogáns mindenhez és mindenkihez. Gyanús ember, ám de mint tartják a mondást, amint vermet ás , maga esik bele
2021. jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
61%
Nem mindegy, hogy milyen tartalmat készít és milyen üzenetet ad át, miközben az egyik legnagyobb magyar YouTube csatornák közé tartozik.
2021. jan. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
8%

Puzsér egy univerzális troll, csak a nyelve egy ecset, össze-vissza csapkod vele, és festi a semmiről sem szóló szóvirágait. Az elején szórakoztató volt, most már inkább szomorú.

Tudja valaki, hogy Pottyondy Edina Puzsér csaja-e?

2021. jan. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%

Dancsó még mindig a legnagyobb magyar youtube-os, ergo rengeteg embert, rengeteg fiatalt befolyásol az, amit és ahogyan csinál.


" Az emberek szerint Dancsónak 10 éve a magyar filmeket kéne kritizálnia a kanapéján ülve ugyanabban a fekete pulcsiban bénán kinézve."


Szándékosan, tudatosan ferdítesz, ilyet senki nem mondott. Azt a kritikát fogalmazza meg többek között Puzsér is - szerintem is jogosan -, hogy ahogy Dancsó pályafutása indult, amilyen színvonalon csinálta, amit csinált akkoriban, ahhoz képest méltatlan, érthetetlen és elfogadhatatlan az, amivé vált, és amit most művel.


Ezer és egy módja lenne annak, hogy szórakoztató, és egyben értelmes dolgokat csináljon, felépítette magát, rengetegen nézték, gyakorlatilag szabadon, azt csinált volna, amit csak akart.. Gondolj bele. Persze ez felelősség is, és Dancsó úgy döntött, hogy inkább ezt megúszná. Inkább a biztosra megy, ami lehet, hogy egy színvonaltalan, semmilyen szenny, de legalább a nézettség megmarad, és kiderült, most már csak ez a lényeg. Minek komolyan venni, dolgozni, újítani, feszegetni a határaimat, minek minőségi videókat csinálni, ha ezt a hányadékot is ugyanúgy nézik, nem?


Nem tudom, nekem ez tragikus. Kár érte.

2021. jan. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
3%
5-ös tévedsz! Egy influencernek nincs semmi felelősége ugyan is ez nem Tv nem egy műsort vezet vagy valami nem ment át semmilyen vállogatáson. Ő pont ugyanúgy egy átlag ember mint bárki más csak sokan nézik ennyi. Ahhoz hogy valakitől nagyobb felelőséget lehessen várni vagy példamutatást olyan pozícióban kellene lennie de egy Influencer nincs semmilyen pozícióban. Ha egy 9 éves kisgyerek féltesz egy kutya simogatós videót Youtube-ra és azt vételénül megnézik több millióan és abból sokan feliratkoznak akkor onnantól már bármilyen videót tesz fel egyre többen fogják nézni mert beindult a csatornája így ő is nevezhető lenne influencernek. Azt kellene megérteni hogy a YouTuberek nem tv-sek hanem átlag emberek és csak annyi felelőséget lehet várni tőlük mint bárki mástól.
2021. jan. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!