Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt eddigi életed legesleg...

Mi volt eddigi életed legeslegkínosabb szituációja vagy a legeslegnagyobb megalázás amit ártatlanul kellett elszenvedned?

Figyelt kérdés
2021. jan. 13. 15:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Amikor a túlsúlyom miatt napi szinten megaláztak a tanárok az osztály előtt, meg feleléskor és olyan osztálytársaim voltak, akik naponta kínoztak, leköpték az asztalom, belém rúgtak stb. általános iskolában.
2021. jan. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%

Amikor mikulás ajándékozáskor az egyik gyerek ellopta a többi csokiját a csomagokbol szünetben, s utána rám fogta. A tanárnő meg hit neki, mondván én sok tesós családból jövök, tehát nyilván én voltam.

Szóval másodikosként sírva mentem haza egy szem naranccsal, mert annyit azért kaptam mikulás csomag helyett.

Másik meg, súlyom miatt szenvedtem el sérelmeket.

Remélem, azt kapták az élettől, ami járt nekik. Szemetek!

2021. jan. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Kiközösített, félénk, csendes gyerek voltam, otthon általában terror volt anyám révén és ha lettek volna barátaim se jöhetett volna át senki. A 8. szülinapomon, másodikos koromban valahogy anyám megengedte, hogy áthívjam pár osztálytársam, valamilyen csoda folytán ők is beleegyeztek (mondjuk kb. könyörögtem érte) én meg azt reméltem, hogy majd ezután talán befogadnak és lesznek barátaim, szóval rettenetesen izgultam és nagyon vártam. Eljött az esemény napja, az elején kicsit kínosan de rendben ment minden, de 1-2 órával később véletlenül levertem egy poharat vagy vázát az asztalról (nem emlékszem pontosan). Anyámban valami bekattant, megfogott a hajamnál fogva, lehúzta mindenki előtt a nadrágom és elkezdett szíjjal ütni-vágni a pucér seggem, combom stb. miközben üvöltözött, aztán leordította a többieket is és azonnal hazaküldte őket. Persze a sztori azonnal körbement a faluban és utána általános iskola 8. osztály végéig leprásként kezeltek a többiek. Nem ez volt az első és nem ez volt az utolsó nyilvános megalázás amit leművelt velem az a nő, de ez maradt meg a legjobban.
2021. jan. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Iskolás koromban történt szerintem két ilyen eset is, mikor egy ember bemondására, gyakorlatilag kész tényként könyvelték el, hogy én elkövettem valamit, aminek a megtörténtére gyakorlatilag semmi bizonyíték nem volt, a bemondó illető szaván kívül. Azóta sem értem, hogy honnan szalajtják az ilyen lobotomizált tanárokat...
2021. jan. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a tanár kitalálta, hogy mikuláskor egymást ajándékozzuk meg nyilvánosan a kihúzott nevek alapján. Mindenki kapott ajándékot, csak én nem. Elsírtam magam. Aztán végül aki az én nevemet húzta, nem bírta tovább és kegyesen előadta. Nagyon rosszul esett, hogy képes volt végignézni a szenvedésemet és megalázásomat. Ez általánosban történt, de azóta is fáj, ahogy látom a sok sajnálkozó tekintetet, meg a tanárok szörnyülködését meg a magam lúzerségét. Azóta gyűlölöm ezt a "játékot".
2021. jan. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Ja hát általános iskolában szerintem mindenki járt úgy hogy megvádolták azzal amit sosem követett el. Engem WC kefe dobálással vádoltak meg 2.-osként, úgy hogy aznap még a mosdó közelében sem jártam.
2021. jan. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
Munkahely első napjától fogva a rengeteg szivatás és az, hogy senki sem hitt nekem, hogy miket műveltek. Végül kigolyóztak és inkább felmondtam. A mai napig nem tudja a nagyfőnök, hogy én dolgoztam ott a legtöbbet és hogy milyen szemetek az ott maradt alkalmazottai valójában....
2021. jan. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
37%
#7 Lehet hogy dolgoztunk egy helyen. :'D
2021. jan. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%

Én 11 éves voltam, amikor egyszer ott aludtam nagymamámnál. Játszottam a szobában, amikor egyszer csak láttam, hogy valamit nagyon keresnek. Megkérdeztem mit keresnek, azt mondták, hogy nagyanyám aranynyakláncát, ami rettentően drága volt. Egy idő után elővettek engem, mert biztos én vettem el. Nagyanyám, nagybátyám, nagynéném 4 órán keresztül faggadtak, hogy hova tettem. Mondtam, hogy nem nyúltam hozzá, nem is láttam (tényleg nem én voltam). 4 óra után már nem bírtam tovább tartani, bepisiltem, és idegileg kikészültem a sok lenéző, lefitymáló mondatoktól, gyanusítgatásoktól. Nagybátyám ekkor jól megvert, majd mint egy kutyát, odadobott a nagynénémnek, hogy fürdessen meg. Másnap reggel mosolyogva mondják, hogy meglett a nyaklánc, beesett az asztal mögé. Vártam, hogy bocsánatot kérjenek, de semmi nem történt, mintha el is felejtették volna, hogy megaláztak.


Itt jön a vicc az egészben: elmondtam anyámnak, hogy mi történt. Meglepődve kérdezte, hogy milyen drága, 400 000 forintot érő nyaklánca van nagyanyámnak. Hát mint kiderült, az a rettentő drága nyakláncot 500 forintért vették Máriapócson.

2021. jan. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%

Általánosban volt pár, meg középsuliban is, igaz, sose vettem ezeket magamra. Nem határozták meg az életem és a személyiségem szerencsére.

Emberek lelépésére, hátba szúrása stb jobban hatással volt rám.

2021. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!