Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A lengyelek csinálják jól?...

A lengyelek csinálják jól? Fellázadtak a vállalkozók, kinyitnak január 18 után.

Figyelt kérdés

Teljes mértékben érthető döntés, amit a média a hisztivírus köré épít és brutálisan korlátozza az emberek mindennapjait, az már túlzás. Egy ilyesmi megmozdulás a többi országban is szerintem érthető és logikus lenne.


[link]


2021. jan. 13. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy idő után mindehol lesznek kisebb-nagyobb lázadások a zárlat ellen. Dominóeffektus lesz.
2021. jan. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem az lenne a jo megoldas, hogy amint van eleg vakcina, az emberek eldonthetik, hogy beadatjak vagy lemondanak a korhazi ellatasrol a covid kapcsan. Es ezutan mindenki elhet ahogy akar. Nem normalis az, hogy generaciok idejet (ami potolhatatlan) dobjuk el, hogy egy szuk veszelyezetetett reteg megbetegedesenek eselyet csokkentsuk.
2021. jan. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem lesz békés a jövő. Valószínű világforradalom lesz, több helyen véres, mert azért nem lehet végtelenségig feszíteni a húrt, és hosszútávon fenntartani a korlátozásokat, leállítani a gazdaságot stb...
2021. jan. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
Remélem a milliomos vállalkozók hullanak elsőként. Az senkinek se jut eszébe hogy masszív 3 hetet kellett volna mindenkinek a seggén ülni otthon és már rég vége lenne, helyette mindenki csak hőbörög meg kijátssza az amúgy is rém gyenge korlátozásokat. Azokat sajnálom akik betartják és mégis áldozatul esnek ennek.
2021. jan. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Lesz itt még ostrom alá véve a Parlament, meglátjátok...
2021. jan. 14. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!