Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen sűrűn van, hogy nem...

Milyen sűrűn van, hogy nem írtok már vissza?

Figyelt kérdés
Ha pl. vége lehetne annyival, amit a másik fél írt, akkor még reagálsz rá valamit? Küldesz egy lájkot, vagy valami rizsát odaírsz még?

2021. jan. 13. 23:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én általában a végén küldök egy gifet, vagy csak szimplán beszívezem vagy belájkolom az utolsó üzenetüket. De van, akinél csak láttamozom. Ez attól függ, kiről van szó. Vannak olyan emberek, akiknek random írunk egymásnak, általában köszönés, elköszönés nélkül... az ilyen beszélgetéseknél általában én és a másik fél is csak leláttamozom, de ennyi, mert úgy is mindig random írunk egymásnak. Viszont ha olyannal beszélgetek, akivel nem nagyon szoktam beszélgetni, csak szökőévente, akkor ott a végén sokszor küldök még valamit, van amikor rizsát, vagy csak beszívezem az utolsó üzit.
2021. jan. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs köszönés/elköszönés akkor mindig így. Nem nézem meg az üzenetet, még akkor sem ha fent vagyok, majd a következő napokban, és majd válaszolok.
2021. jan. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!