Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek örökre marad a maszk?

Szerintetek örökre marad a maszk?

Figyelt kérdés
Ha az egész COVID járvány majd enyhül és nem lesznek korlátozások,szerintetek ettől függetlenül lesz/lesznek akik akkor is maszkban fognak járkálni?

2021. jan. 14. 02:43
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem fognak örökre maradni a maszkok.

Legalábbis én NAGYON REMÉLEM, hogy nem.

2021. jan. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
31%

Ázsiában az biztos hogy hosszú ideje hordják, a légszennyezés miatt is, divat miatt is, sok sztár maszkban meg napszemüvegben bújkál az utcán a rajongók elől. Ott aki beteg, felveszi, hogy ne fertőzzön, az élet része lett. Szerintem nem tragédia, télen nagyon hasznos, mert nem fázik az arcom, szerintem mostmár minden télen hordani fogom, nem érdekel ki mit gondol, legalább nem fagy le az orrom, és idén érdekes módon nem kaptam torokgyulladást, amit eddig minden télen 2x elkaptam.

Egyik kollégám ezelőtt is hordott maszkot, bicajjal járkál a belvárosban, és védi magát a légszennyezéstől.

2021. jan. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
74%

Én meg amint nem lesz kötelező, SOHA TÖBBÉ nem fogom felvenni, számomra az ég világon semmi haszna nincsen!

Aki akarja, felőlem hordhatja, de énrám ne erőltesse senki!

Így sem vagyok beteg és nem is fázok soha- nekem mégis minek??

2021. jan. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
27%

33

Hogy másokat ne fertőzz össze te ostoba

2021. jan. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
21%
Telen tenyleg jo h nem fazik az arcom xD de ennyi, mas haszna nincs ugy h remelem tavasszal-nyaron nem kell hordani
2021. jan. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
56%
Nézzetek már egy kicsit magatokba, az a birkamaszk csak annyit tesz: "Fogd be a pofád!" Erre csak a hatökör nem jön rá. 😞
2021. jan. 20. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
56%
Hordjátok a szájzáratokat csak. Birkák. 😞
2021. jan. 20. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
16%

Ugye a birka az az, aki megy a másik után, és nem gondolkodik önnállóan? Jók látom?

Na, hát akkor ne nyissunk vitát, hogy az e a birka aki elhiszi a baromságot amit sokan kitaláltak (a maszk hülyeség), vagy az aki próbálja legalább egy kicsit is megvédeni embertársait és felveszi azt a rohadt maszkot.

Senki se szereti hordani, de nem kell birkaként lázadni, hogy "márpedig én nem hordom".

Nem veszitek észre mi, hogy mennyire nevetségesek vagytok? De nagyon aranyos, hogy szerintetek az a pár ember a birka, akik normálisan hordják a maszkot és nem csinálnak belőle hisztériát :) legyetek továbbra is nyugodtan ebbe a tudatban, hogy én birka vagyok mert hordom a maszkot, ti meg nagyon értelmes, intelligens emberek, akik maguktól rájöttek, hogy a maszkot csak azért találták ki, hogy titeket szivassanak :D

2021. jan. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
58%
Hagyjad 36-os, a kotlósomnak, meg a 4 éves unokaöcsémnek több esze van, mint ezeknek a maszkpárti, tévé által lebutított emberkéknek. S ezeknek van szavazati joguk. 🤷‍♂️👏
2021. jan. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
59%
Én 2011-ben azt hittem hogy 2020-ban már ciki lesz a Facebook.
2021. jan. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!