Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tapasztalt emberek az ismerked...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt emberek az ismerkedésben,help?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, ilyen magamba zárkózott, kevés baráttal rendelkező, otthon ülős és még sorolhatnám. (megvannak az okaim hogy miért) Ezért nem nagyon ismerkedem.

De jött a képbe egy lány, akivel beszélgettem interneten nagyon sokat. Elején még barátként, utána a csaj mondta hogy nem feltétlen barátként tekint rám, és én is ugyan ezt mondtam. Utána beszélgettünk még egy darabig mintha mise történt volna,(1 hétkb) egyszer csak kitalált valamit és azzal az indokkal eltűnt pár napra. (De lehet hogy már ilyen volt az eset előtt is pár nappal.) Nem tudhatom 100%-ra hogy mit csinál nyilván. De a lényeg az hogy azóta szar a beszélgetés, olyan mintha már senki nem lennék kb. Hogy tudjam meg hogy mi van valójában? Menthető a dolog még?

Kérdezzetek bátran, gyorsan írtam összevissza.


2021. jan. 16. 00:51
 1/3 anonim válasza:

Eltöketlenkedted.


Ha már egy lány kimutatja feléd, hogy tetszel neki, akkor arra vár, hogy csinálj valamit, hívd el randira, ilyesmi. A lányoknak határozottság kell, ha tudod mit akarsz, akkor állj bele a célodba, és szerezd meg.


Menthető, igen, de nem lehetsz bizonytalan...


Ha nem is jön össze most ő, akkor is nagyon jó tanítás.

2021. jan. 16. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A csaj már benne lett volna, még próbára is tett, azért lépett le.
2021. jan. 16. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs hetekig tartó beszélgetés. Akciozni kell kulonben elmegy a hajo
2021. jan. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!