Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy jó barátom (lehet,...

Van egy jó barátom (lehet, hogy csak volt), akit már vagy 1000 éve ismerek, de összevesztünk és letiltottam?

Figyelt kérdés
Már nem is tudom, mikor történt, pár hónapja. Elég pitiáner dolgon vesztünk össze, a lényeg, hogy én egy kicsit féltékeny lettem, mert lett egy barátnője (egy exével jött össze), akit én valahogy nem tartottam elég jónak őhozzá, és hát a lány miatt már nem akart velem beszélgetni sem, illetve meg sem látogatott (külföldön dolgozik). Egyik beszélgetés alkalmával mondott valamit a lányról, én erre elég indulatosan, gusztustalanul reagáltam, és letiltottam mindenhol. Ő sem törte magát, hogy megkeressen, de most, hogy beléptünk az új évbe, a tavaly elrontott dolgaimat igyekeznék helyrehozni. Most viszont nem merem bejelölni sehol, mert nem tudom, hogy a lány mennyire féltékeny típus, és nem akarom, hogy bármilyen konfliktus alakuljon ki közöttük azért, mert én írnék a srácnak egy pár sort. Közös ismerőstől tudom, hogy nagyon boldogok, nem akarok belerondítani, csak bocsánatot kérni az egyik legjobb barátomtól, aki mindig mellettem állt a bajaimban. 11 éve ismerem, és hiányzik, hogy még akkor is meg tudott nevettetni, amikor hajszálnyira voltam attól, hogy eltegyem magamat láb alól. Mit tegyek? Tegyek egyáltalán bármit?
2021. jan. 16. 04:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Annyit hozzátennék a történethez, hogy négy évvel ezelőtt, mielőtt kiment külföldre, majdnem több lett a dologból, mint barátság, de csak az ő részéről, és én ezt meg is mondtam neki. Mármint hogy nem szeretném elrontani a barátságunkat azzal, hogy történik köztünk valami, aminek nem kellene, és láttam is, hogy megérti, de nem tudom, hogy szerelmes volt-e belém, vagy más oka volt annak, hogy meg akarta próbálni párkapcsolati síkra terelni a dolgokat. Egyébként semmi olyan nem történt, csak egy beszélgetés, akkoriban elég sok időt töltöttünk együtt, de nem hiszem, hogy komolyan vonzódott volna hozzám.
2021. jan. 16. 04:46
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánatkérő e-mail, melynek tárgyában jelzed hogy a múlt évi dolgok miatt kérsz bocsánatot?
2021. jan. 16. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom az email címét sem. Mondom, mindenhonnan töröltem vagy tiltottam.
2021. jan. 16. 05:32
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor oldd fel a tiltást és írjál neki. Bár nem hinném, hogy bármi esélyed lenne, ám ezt te kúrtad el, már bocs. Szóval inkább gondolkozz el magadon.
2021. jan. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Ezt te rontottad el. Vonakodtal vele lenni. Aztan hisztiztel es most visszamennel. Miert bekulne veled? Ertelme semmi.
2021. jan. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el hozzá,előfordul az ilyen.Ha ezt így elmondod neki és tényleg jó barátod volt akkor nem lesz gáz.Max annyit mond hogy fasz voltál és talán megy minden a régiben.
2021. jan. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Aha jó, tiltottad.. és? Nem lehet feloldani?
2021. jan. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hàt én nem nèzegetnèm a más lànynak szànt ömlengèseit, meg nem hallgatganám a sztorijait sem.

Nem lennék gyertyatarto sem.

Ezzel nem ő lett megbántva hogy bocsánatot kelljen kérni.

Hanem tarthata annyiban tiszteletben hogy nem a csajárol fecseg nekem

2021. jan. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem zavart volna, ha róla beszél, csak ugye egy exéről van szó, akivel már járt korábban 3 hónapig, a csaj dobta egy másik pasi miatt, és 8 éven keresztül volt kiborulva miatta, aztán visszaszerezte, miután a lány őmiatta dobta a vőlegényét (gyűrűs menyasszony volt). Nekem ez fura volt, és szóvátettem, hogy milyen könnyen lép ki a kapcsolataiból a lány, meg még egyebek, de teljes mértékben sértésnek vette, elmondta, hogy neki akkor is ez a lány a tökéletes nő.
2021. jan. 16. 13:17
 10/11 A kérdező kommentje:
Plusz ugye én nem olyan “barátnő” voltam neki, hanem olyasmi, mint a fiú barátai, de az is idegesített sokszor, hogy mondjuk lefotóztam egy kaját, amit én főztem, és valamiért volt benne egy ilyen összehasonlítgatás. Hogy pl X ezt biztosan finomabban elkészítené, mint én, vagy X szebben mosná ki a függönyt, X ebben is, abban is sokkal jobb mint én. Nem tudom, ez mire volt jó, nem értettem akkor sem, és most sem.
2021. jan. 16. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!