Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki "népszerű"...

Van itt olyan aki "népszerű" és régen nem az volt?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem hogy miken változtattál? Srác vagyok, nem sportolok, nincs is hobbim a kockuláson kívűl. 1-2 barátom van, sose senki nem keresi a társaságom. És már unom, folyamatosan csak én keresek másokat de nyilván sikertelenül.
2021. jan. 17. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
miért akarsz "népszerű" lenni?
2021. jan. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert az ember társas lény azért.
2021. jan. 17. 00:20
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
#2 ez igaz, de attól még nem kell hogy a fél város a haverod legyen
2021. jan. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tény, de 1 barátom van... Azzal is csak akkor találkozom ha suli van...

Interneten se tudok beszélgetni, ott is leszarnak...

2021. jan. 17. 00:25
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
2: Mi ez a hülyeség??? Mi az, hogy társas légy az ember ? Ilyen hülyeséget is rég hallottam...
2021. jan. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Keresni kell hobbit magadnak, ott talan tudsz olyan baratot talani, akinek hasonlo az erdeklodesi kote
2021. jan. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

Nekiálltam sportolni, adni magamra, próbáltam sikereket elérni a tanulmányaimban és a munka terén aztán szépen körülvettek az emberek. A sikerek és a jobb külső önbizalmat adott és mivel jó voltam valamiben, az emberek felfigyeltek rám.


Sok közösségben megfordultam korábban, a tapasztalatok azt mutatják, hogy ahol mertem irányítani és aktívan részt venni a dolgokban, elmentem velük a találkozókra, mertem ötleteket, témákat bedobni amellett, hogy figyeltem mások akaratára is, ott nem szorultam ki. Persze néha furának tartottak, ahogy néha én is furának tartok másokat, de legalább láttak belőlem valamit, ami szórakoztató és nem szürke/szubmisszív, szóval benne maradtam a körforgásban.

2021. jan. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak jól kezdtem el beszélni az emberekkel. Úgy beszéltem, amibe nem érezték, hogy én félreértem vagy lenézem őket, de ők kiadhatták magukat szabadon nekem, bármivel kapcsolatban. Rájuk hangolódtam, azonosulni tudtak velem, ezért keresték a társaságom, örültek, hogy kiadhatták magukat nekem.
2021. jan. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!