Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jár sok házasságban...

Miért jár sok házasságban lévő férfi örömlányokhoz?

Figyelt kérdés
2021. jan. 17. 13:34
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
33%
#28 Milyen izgalmas férfi lehet az aki mellett eligénytelenednek a nők.Én azt mondom ha a férfi férfi ott a nőnek eszébe nem jutna nem tetszeni a férjének!A szintekről ne beszéljünk szerintem ha a megcsalás az egyetlen válasz arra,hogy egy nő nem volt képes melletted jó nő maradni😉
2021. jan. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
0%
#30 Sajnos kevés az ilyen de sajnos a mai világban már nem ez a normális mégha mi szerintünk az is.
2021. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
24%
Jót elbeszélgetsz magaddal :D
2021. jan. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
45%
Ha egy nőt szeretnek egy kapcsolatban akkor ragyog!Mindenhogyan!Szóval jó szar duma az hogy azért csalod meg mert elhagyta magát.Nem.Azért csalod meg mert cseszted a kapcsolatod ápolni mert egosita voltál és most panaszkodsz a végeredményért.Na és persze neked jár a r.banc!Szánalmas.Ezek nem férfiak.🤮
2021. jan. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
0%
#33 Nem tudom kinek írtad de valamit nagyon benéztél.Valószínűleg valamelyik válasz betalált😉
2021. jan. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
68%
Amiért a feleségek szeretőt tartanak
2021. jan. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
67%
Uristen milyen undorito ferfiak vannak, okadek ahogy beszelnek a nokrol. Nekik ez jar, az jar, minden jar mert hat a ferfiaknak vanna IGENYEIK. Szanalmas. A noknek is vannak igenyeik, csak tudod koztuk kevesebb az, aki osztonlenykent eli az eletet. Nem is koptatom tovabb a billentyuzetet, ahogy olvastam, ezeket a pasikat nem lehet eszhez teriteni, hagyjatok rajuk!
2021. jan. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
71%
És ezekből van több...
2021. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
23%

Igaza van az 5# nek IS...

Ennek nagyon SOK negatív okai lehetnek :( és ez mindkettő félre igaz.

Elhízás ,és így nem kívánják egymást...

Gyerek utáni szex , mivel v ki undorodik a partjától a szülés után. Bár én nem ilyen voltam, hiszen a gyerek akit szült az tőlem volt. :)

Nem élte ki magát..

Tönkre ment házasság..

Vagy csak éppen megunta a szexet a feleségével vagy fiatalabbat akar, gazdag és megteheti hogy legalább minden héten más puncit elegitsen ki.

Minden nő más az ágyban, minden punci más és minden nőnek más a hangja, alakja és csókja...


Sorolhatnám reggelig...

2021. jan. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
60%

#21 dehogy élsz te boldog házasságban te telibexart zokni :DDDDD Egy tipikus gyk-s nőgyűlölő vagy, aki itt éli ki magát. Aki boldog házasságban él nem alázza ilyen stílusban a nőket, meg általánosít, mert tudja hogy van kivétel, pl a saját felesége, ugye. Meg akkor abból kiindulva még egy csomó nő.

Ez a "férfi nevén van a lakás" is tetszik. Ugye mindenki a saját kis köreiből tud csak kiindulni, amiben ragadt. Én egy nőt sem ismerek aki csórón rátelepedett volna egy férfira, bár én nem is ilyen proli vagyok mint te. Meg az ismerőseim sem azok.

Menjél prostizni, az még szóba áll veled.

2021. jan. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!