Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy legyen...

Mit tegyek, hogy legyen életkedvem? 26F

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: hosszú ideje semmi életkedvem nincs, de úgy igazából egész eddigi életemben csak vegetáltam komolyabb célok nélkül. Az élet minden területén egy lúzer vagyok, bármibe fogok semmi nem jön össze. Kezdjük azzal hogy soha nem volt még barátnőm, mivel egy ronda, esetlen, unalmas ember vagyok. Pár éve ráfeküdtem arra hogy javítok a külsőmön, rendszeresen jártam edzeni pár évig, de azon kívül hogy a karom vastagabb lett semmit nem értem vele, szóval ebbe is belebuktam. Mivel középsuliban egész jól tanultam, ezért jelentkeztem egyetemre amit el is végeztem, de sikerült egy olyan képzést választani (földrajz) amivel semmit nem érek, azóta sem tudtam vele elhelyezkedni. Már két éve végeztem, azóta általában munkanélküli vagyok, egy helyen dolgoztam fél évet még tavaly és az idei év elején, a jelenlegi munkahelyemen csak pár hete vagyok de van egy olyan érzésem hogy ez sem fog sokáig tartani. Még mindig szüleimmel élek kb ők tartanak el, de már utálok itt lakni mert saját szobám sincs (testvérem miatt). Nem tudom milyen módon javíthatnék a helyzetemen, mivel folyamatosan munkanélküli vagyok vagy minimálbéres munkát végzek ezért elköltözni esélyem sincs, gondoltam arra is hogy másik piacképesebb képzést / szakmát elvégzek de nincs pénzem tandíjra sem (még mindig van diákhitel tartozásom is). A nőknek sem kellek mivel ronda vagyok, esetlen, csóró, szüleimmel lakom és se kocsim se jogsim nincs. Nem tudom meddig fogom ezt bírni, de ennek semmi értelmét nem látom már, lassan belépek abba a korba (30+) amikor már kb. lehetetlen lesz változtatni bármilyen téren szóval sürgősen kezdenem kellene valamit.
2021. jan. 17. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Eddig úgy néz ki, tényleg nincs szüksége a társadalomnak egy ilyen önsajnáltatós emberből. Mi lenne, ha a sajnálkozás helyett elkezdenél élni?
2021. jan. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A folyamatos kudarcélmények miatt érzed így. Kisebb célokat kellene kitűzni, akár egészen aprókat, könnyen megvalósíthatókat, amíg a sikerektől vissza nem jön annyira a kedved, hogy nagyobb dolgokba is bele tudj állni. Persze tudom, mondani könnyű! Mert én is tapasztalom...
2021. jan. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!