Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől függ, hogy két ember...

Mitől függ, hogy két ember között működik-e a kémia?

Figyelt kérdés

2021. jan. 17. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

A biológiától és a pszichológiától.

Magyarul hogy hogy néz ki és hogyan viselkedik.

2021. jan. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
Tanulmányi eredménytől .
2021. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez mágia, nem kémia.
2021. jan. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Attól, hogy van-e dolguk egymással.
2021. jan. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából gőzöm sincs,de ritkán is érzem azt a pluszt egy nőnél amit nevezhetük kémiának vagy bárminek de tényleg hatással van az emberre.Kétszer fordult elő eddig velem ilyen,pedig már negyven éves vagyok.Csak egy pillantás volt,egy egymásra nézés és úgy éreztem mintha gyomron vágtak volna.Mondják,hogy létezik szerelem első látásra,én ezt nem annak nevezném mert a szerelemhez szerintem meg is kellene ismernünk a másikat,hogy tényleg passzolunk-e vagy két külön világ vagyunk.De ezekben az esetekben az volt hogy egyszerűen imádtam mindent ezen nőkkel kapcsolatban.A hangszínüket,a beszédük dallamát,az apró kis gesztusaikat,az érintésüket,tényleg mindent.És ez tényleg varázslatos érzés,de fogalmam sincs hogy miért van ez.Vagy hogy van olyan nő akivel már az első szex is olyan,hogy teljesen egymásra tudunk hangolódni,egy nyelvet beszél a testünk,tökéletes a testi lelki kapcsolódás,mással meg hiába testileg a nagybetűs tökéletesség a partner de olyan üres az egész.Valójában szerintem nagyon nehéz megtalálni azt az embert akinek a kémiája a miénkkel együtt előidézi azt a szívet lelket megrengető robbanást amiről mindenki álmodik.De amíg élünk remélünk.
2021. jan. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok dologtól: cselekedetek, nézés, érintés, beszéd, stb.
2021. jan. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Plusz az illatok 🙂
2021. jan. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És ha ezek mind létrejönnek, akkor mondhatjuk, hogy két ember között szinte izzik a levegő? :)
2021. jan. 17. 19:03
 9/10 anonim ***** válasza:
👍👍👍
2021. jan. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Feromonok
2021. jan. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!