Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mért szeretnék...

Szerintetek mért szeretnék nagyon összefutni már valakivel akivel,csak köszönő viszonyban vagyunk,de egy településen lakunk? Általában nyáron egy hónapban összefutunk kb. 10-szer, most meg már egy hónapja nem láttam,és zavar.

Figyelt kérdés

Pedig nem vagyok belé szerelmes, de mostanában annyit gondolok rá,hogy jó lenne látni már az utcán,de hiába sétálok arra amerre ő szokott,meg lakik

nem tudok vele összefutni,és ez lehet hülyeség amit mondok most,de úgy érzem nagyon tönkretesz ez,hogy nem látom és már messengeren se elérhető 4 napja,amit nem nagyon értek,mert eddig sokat volt fenn.



Szerintetek mi lehet az oka,hogy így úgymond eltünt az illető?



#várakozás #találkozás #hirtelen hiányérzet
2021. jan. 18. 10:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Utoljára 1 hónapja láttam...):
2021. jan. 18. 11:04
 2/3 A kérdező kommentje:

Amúgy látásból ismerem már 9 éve, de csak 2 hete kezdtem valahogy nagyon rajta gondolkodni, nem tudom miért egyszerűen vágyom rá,hogy ránézzek,hogy köszönjünk egymásnak, beszélgessünk majd meg ilyenek.


És még annyi,hogy a barátnőmnek a volt osztálytársa,de a barátnőm se tud róla most semmit, mert már ő se talizik vele.

Egyszer ott voltam a barátnőm szülinapján, 2 éve.

Akkor ott volt az illető,de nem sokat beszégettünk mert kicsit ittas volt,de ő szelt nekem tortát,ami megint csak szimpi dolog,hogy figyelmes volt velem.

Barátnőm szerint is kedves srác...

2021. jan. 18. 11:19
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

2 éve, társaságban vágott neked valaki egy szelet tortát és te most ebbe kapaszkodsz, mint orbitális pozitívum?


"Pedig nem vagyok belé szerelmes,..."

és

"úgy érzem nagyon tönkretesz ez,hogy nem látom"

és

"2 hete kezdtem valahogy nagyon rajta gondolkodni, nem tudom miért egyszerűen vágyom rá,hogy ránézzek,hogy köszönjünk egymásnak, beszélgessünk majd meg ilyenek."


Elolvastad, amiket írtál? Nem kis ellentmondás van benne.


Ha ennyire meg vagy érte veszve, írj rá, nem kell ezt túlragozni!

2021. jan. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!