Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik volt a legkínosabb...

Melyik volt a legkínosabb helyzet,amikor nem magad miatt, hanem mások viselkedése miatt,te érezted magad kellemetlenül? (Cringe szituációk)

Figyelt kérdés

2021. jan. 18. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Amikor diplomás közgazdász barátom nem tudott viselkedni a moziban anno és én meg majd elsüllyedtem miatta szégyenemben. Szerencsére már nem vele vagyok! A diploma nem garantálja az intelligenciát sajnos!
2021. jan. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Mikor munkával kapcsolatos fogadásra kellett mennünk, és a proli aszcendensű munkatársaim nem igazán tudtak kultúremberként viselkedni. :D
2021. jan. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyébként elfelejtettem a sajátomat leírni:


Amikor általános iskolában a visszhangzó tornateremben egy bazi nagyot szellentett az osztálytársam. Mindenki hallotta,hogy tőle jött,mert nem tömören kuporogtunk egymás mellett,de aztán mégis megkérdezte: "Fúj! Ez ki volt?"

A fingás egy természetes dolog és nem is azzal volt a baj.Számomra az volt szenvedősen kínos,amikor ezt utána megkérdezte és azt hitte bárki is beveszi. Kicsit sajnáltam miatta.Helyében inkább mondtam volna,hogy "bocs én voltam,emberek vagyunk és előfordul".

2021. jan. 18. 18:41
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Az exem miatt. Mikor bevásárlásnál álltunk a sorban fizetésnél, mindig a szalagra rakott mindenféle mini alkoholos italt, aztán hangosan arról kérdezett, hogy ma mit fogunk szívni és hogy be fogunk-e rúgni. Ez nekem irtó kínos volt, főleg úgy, hogy egyikünk sem ivott és nem is szívott semmit. Aztán mindig azon akadt ki, hogy én emiatt mindig felhúztam magam.
2021. jan. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen,ez tényleg elég kínos.

Ha szólsz neki tiszteletben tarthatná,hogy ez neked kellemetlen.

2021. jan. 18. 21:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!