Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szemüveg keret ha belelátszi...

A szemüveg keret ha belelátszik a látómezőbe, az nem rontja a szemet? Jobb a keret nélküli? Ha már kifizettem, es még elkészítés alatt van lehet módosítani?

Figyelt kérdés

Elég férfias kereteket láttam csak sajnos a boltban ami keret nélkúli keret lenne, ezért keretes szemüveget kértem tegnap.

Kifizettem, azt mondták, kb 1 hét, mire elkészül.

Ha ma visszamegyek, szerintetek lehet valamit tenni?



#rossz szemüveg vásárlás
2021. jan. 20. 02:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, lehet-e még változtatni, de egyébként nem rontja.
2021. jan. 20. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Csak mert azt hallottam hogy a haj is ha rendszeresen belelóg az arcunkba az rontja a szemet.

Igazábol "vakfoltot" csinál a keret.

Az tényleg nem baj?


Csak mert lehet igy nem merem majd hordan, csak néha néha. Ahhoz meg drága volt.

2021. jan. 20. 03:15
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan zavaró a lencse szélének határvonala, mint a keret. Nekem volt ilyen is, olyan is, most vastag keretes van, semmivel nem jobb, de legalább (szerintem) jobban néz ki. 10 éve hordok szemüveget (általában csak itthon, mert irritál) és egyszerűen nem bírom megszokni.
2021. jan. 20. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Változtatni szerintem már nem tudod. Viszont nem is kell, igazából mindegy, hogy a keret "keretez" vagy a lencse széle.
2021. jan. 20. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem rontja a szemet. Idővel megszokod, hogy úgy fordítod a fejed, hogy ne essen bele abba az irányba, amerre nézel. (Oldalra nézésnél.)
2021. jan. 20. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A keret nélküli még zavaróbb. Az enyémen alul csak damil van, így nincs rendes elválasztás a lencse meg a nem lencse közt. A lencsén keresztül meg máshogy törődik a fény, mint simán a levegőben, így meg kicsit olyan, mint mikor valami olyasmit nézel, ami félig a víz alatt van. (Pláne ha lefelé figyelsz, meg ritkán hordod)


Ha jól állt a keret, ne akard megváltoztatni ezért.

2021. jan. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem megyek vissza módosítgatni.

Engem jobban az zavar mikor oldalra nézek és ami az orrnyergen van.

A fel es le nézelődés még hagyján, mert relatíve magas a lencse.

2021. jan. 20. 11:35
 8/11 A kérdező kommentje:
És már kisszögű oldalra nézésnél is látom.
2021. jan. 20. 11:36
 9/11 A kérdező kommentje:
Még jó hogy nem vezetek. Belenyugszom inkább. Mert ugy sem találtam jobb keretet náluk :(
2021. jan. 20. 11:37
 10/11 A kérdező kommentje:

Privre

Talán ehhez hasonlo

[link]


Az aljàra màr nem is emlékszem lehet az is egyszinű a többivel

2021. jan. 20. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!