Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnék megkeresni egy...

Szeretnék megkeresni egy lányt, de nem tudom mi a neve. Lent leírom a többit. ?

Figyelt kérdés

Azt hiszem balaton környéki, de lehet, hogy nem viszont van egy képe, amin azt hiszem balatonon van és egy piros lufi van vagy a kezében vagy a háttérben. Ez az egy kép van csak meg róla. Ha jól tudom barna haja van, de ha nem, akkor is mindenképp sötét (nem szőke, nem vörös)

Ez egy nagyon jó kép, fotós készíthette talán. A képen ül egy kövön (olyan kő, mint egy km-t jelző betonoszlop), talán egy mólón van.

Azt hiszem anno volt askfm-je.

Kb ennyi van meg. :D

Valaki esetleg?

Már tuti 20 felett van. Kb 23-27 körül lehet a kora.



2021. jan. 21. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből kb eséyltelen. Max ha rengeteg pénzed van és ráállítasz egy magánynyomozót
2021. jan. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor láttam tiktokon egy videót a csajszi leírta hogy nézett ki a srác merre lakik kb valaki ismeri e

Egy próbát megér főleg hogy képed is van róla

2021. jan. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Kérdés, hogy miért akarod megkeresni. Láttál róla egy képet, és megtetszett? Mégis mit remélsz, mi fog történni? Rohadt ijesztő amit csinálsz.
2021. jan. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mi ebben az ijesztő? :D

Persze neten nem jön át, de nem egy őrült vagyok. Ha jól emlékszem sok sok évvel ezelőtt láttam askfm-en és most eszembe jutott és mivel akkor úgy gondoltam, hogy nagyon szép, ránéznék az instájára. Kb ennyi. :D Rá sem írnék, pusztán ennyi, kíváncsiság.

2021. jan. 21. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!