Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy kép erejéig le lehet...

Egy kép erejéig le lehet venni a maszkot Budapesten (Városliget, ahol nincsenek korulottem), vagy ezentúl csak maszkban lehet ezt is csinálni?

Figyelt kérdés

Kiszabják rám a 30ezret mert egy percig leveszem a maszkom egy foto erejeig?

Regen nem jartam Pesten, szeretnék kepet csinalni, de mindezt nem egy maszkban megorokiteni.



2021. jan. 23. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Igen. Egy kattintás erejéig leveheted, másfél méteres távolságot tartva.

Utána gyorsan vedd fel.

2021. jan. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Szabadban nem is hordók szájkosarat .
2021. jan. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy cigi erejéig is le szoktam venni. Vagy ha innom kell. Sokan esznek is az utcán.🙂
2021. jan. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezõ azért orr fújásnál is leveheted!
2021. jan. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

egészségügyi szempontból az a fontos, hogy emberek közelében legyen rajtad. olyan helyen vedd le, ahol senki nincs körülötted minimum 1,5m, de inkább 3-5 méternél közelebb.


rövid időre leveheted, csak lehetőleg ne rendőrök előtt, mert őket nem biztos, hogy érdekelni fogja, mennyi időre vetted le - főleg ha csak azt látják, hogy nincs rajtad.


azzal is érdemes számolni, hogy egyre többen fennakadnak a posztolásnál is, hogy volt-e maszk, vagy nem, így ha nem csak emlék, hanem ki is teszed valahova, nem árt, ha van maszkos verziód. érdemes lehet eleve kiírni, hogy csak egy fotó erejéig vetted le a maszkot, mielőtt még elszabadulnak az indulatok a kommentelők között.

2021. jan. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!