Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legjobb és a legross...

Mi volt a legjobb és a legrosszabb dolog, ami valaha életedben történt veled?

Figyelt kérdés
Szerinted mi a legjobb és a legrosszabb dolog, ami megtörténhet egy emberrel?

2021. jan. 23. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Mindenkinek a maga gondja a legnagyobb.

Engem a mostohaapám molesztált és vert rendszeresen.

2021. jan. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Klasszikusan a legjobb a születés a családban, legrosszabb halál a családban.

Egyébként :

A legjobb : A kedvenc énekesem nekem ajánlott egy dalt a koncertjén.

A legrosszabb: Az exemmel való szakítás, ami fájdalmas volt.

2021. jan. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

A legjobb az első szerelem volt (nem valami tiniábránd volt, 7 éves kapcsolat lett belőle).

A legrosszabb az anyám halála volt (jó volt a kapcsolatunk).

2021. jan. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Egészségesek vagyunk ez a legjobb legrosszabb nem kaptam a piacon gomolya sajtót .
2021. jan. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Velemenyem szerint a legjobb es a legrosszabb az elet ket oldala: A szuletes es a halal. A legnagyobb boldogsag egy szuletes, foleg sajat gyermek/unoka. A legnagyobb fajdalom pedig egy szemely elvesztese.
2021. jan. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem is értem miért lett ennyire lepontozva az ötös... nem azt mondta hogy az élet/halál mellett nincsenek jó és rossz dolgok, hanem azt mondta hogy családon belül az a legjobb/legrosszabb élmény és ebbe nagyon is igaza van.
2021. jan. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%

Egyszer gombáztam és végtelen szenvedés trippem volt. Olyan volt, mintha minden végtelenül gyülőlne engem. Nem érzetem semmit. Nem volt különös érzelem vagy akármi, csupán tömégy kín. Inkább élve égessenek el, mint hogy azt tapasztaljam.


Ugyanekkor kiestem a szenvedésből, és hagytam hogy az energiák vigyenek a hátukon, amik a mennyirszágba vittek. Leírhatatlanul nagy, mély végtelen szeretetben úsztam. Tökéletesség érzés, végtelen tudás árasztott el.


Szerintem ez a két dolog a legjobb és legrosszabb, amik történhetnek.

2021. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!