Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy kolléganőm, aki még...

Van egy kolléganőm, aki még köszönésre sem méltat, hogy szóljak neki finoman?

Figyelt kérdés
Mindenkivel ilyen, beképzelt. De engem zavar. Finoman szeretnék egy picit rápirítani, megalázni, hogy nem kellene így viselkedni a másikkal. Ötletek?
2021. jan. 25. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg felesleges kimutatnod mennyire megbánt vele.Őt nem fogja érdekelni mit mondasz. Hanem majd ha valami miatt rádszorul, akkor te is nézd levegőnek.
2021. jan. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 valaki : ***** válasza:
78%
Ne mondd, érzékeltesd. Nekem is volt ilyen, párszor én se köszöntem neki, félig-meddig látványosan forgattam a szemem, ha megláttam. Aztán miután feltűnt neki, ő kezdett el köszönni :D nem is vagyunk rosszban egyáltalán. Ha valaki ekkora paraszt, nem mész semmire a szép szavakkal (nem mindig a lelkiismeretes, egyenes embereknek kedvez a világ, mint amilyennek ez alapján tűnsz).
2021. jan. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Csak köszön rá erőteljesen. Aztán csak észre veszi magát.
2021. jan. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Az én kollégám se vette észre magát évek után sem. Amikor a boltban is elforditotta a fejét azért az már sok volt számomra. És a bolt előtt magyaráztqm a páromnak hogyha ilyen ember lennék elsulyednek szegyenembe. Ezt a beszélgetést véletlenül meghallotta az O párja. Gondolom visszamondta neki mert azóta köszön. Sajnos vannak bunkó emberek is....
2021. jan. 26. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vélhetőleg fogja még az élet produkálni azt a helyzetet, amikor szeretne tőled valamit. Kiváló alkalom lesz arra, hogy ráébreszd a neveletlenségére, - csak várj türelemmel.
2021. jan. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért zavar?
2021. jan. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Volt pár ilyen gyökér. Én kigúvasztott szemmel szoktam a bámulni rájuk. Persze nem köszönök, próbálok a szemükbe nézni és még a fejemet is utána fordítom. Az arckifejezés, amit ilyenkor vágok az kb az lehet, hogy "mi va' mit nézel gyökér, szétrugdossalak he, ne bámújjá wazze" hát kb így. Volt szomszéd, kollega stb.
2021. jan. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó!!!! Szerintem te a barátnőm vagy XD
2021. jan. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!