Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan éled meg a járványügyi...

Hogyan éled meg a járványügyi intézkedéseket?

Figyelt kérdés
2021. jan. 26. 15:02
A kérdező szavazást indított:
Nem érintik a mindennapi életvitelemet
Mentálisan megvisel, de anyagilag nem
Anyagilag megvisel, de mentálisan nem
Anyagilag és mentálisan is egyaránt megvisel
38 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Igazából a maszk on kívül semmi nem változott az életemben.
2021. jan. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyagilag és mentálisan is megvisel, próbálok kitartani.
2021. jan. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Elég sivár életed lehet :(
2021. jan. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos mist nem tudok olyan sokszor menni a templomba, mint régen. De rábízom Istenre a dolgokat, Ő tudja, mi a jó.
2021. jan. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé felborította az életemet. Ez az amit sokan nem hajlandóak megérteni, hogy a korlátozások sokak életét teljesen tönkreteszi. Én már rég elkaptam a vírust Angliában. Úgy élek, hogy néha itt néha ott mobilis vagyok számomra nem volt országhatár Anglia és Magyarország között. Most itt Angliában kell leragadnom, méregdrága albérletet fizetnem, persze dolgozom is, de nem ez volt a tervem. És ez lassan 2 éve, 2 éve nem láttam a családomat, 2 éve nem voltam otthon. Úgyhogy én együtt érzek azokkal akikre rákényszerítetik a korlátozásokat és tönkremegy a vállalkozásuk életük stb.
2021. jan. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Iszonyú magányos lettem. 2018 vége óta jártam pszichológushoz, már épp elértem volna oda 2020 elején, hogy jobban merjek nyitni az emberek felé (pl. szaktársaim), erre bejön a karantén. Sok nehéz év, aztán 2020 után remélem, hogy 2021 kicsit megváltozik, esetleg lazítanak a korlátozásokon. Bár közben az egyetemet meg lassan kijárom, úgyhogy fogalmam sincs honnan lesznek barátaim.


20F

2021. jan. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az étterem, szórakozás, termálfürdők hiányoznak, de ezeken kívül úgy élek mint eddig. Ja meg a szájkosár, szemüvegesként....
2021. jan. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem a maszk frusztrál, de nagyon. Más bajom nincs. 25N
2021. jan. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Megvisel, jó lenne, ha feloldanák a korlátozásokat, de ehhez a járvány visszaszorítása kellene.
2021. jan. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyre nehezebben viselem, hogy egyetemen "online gyakorlatokkal" bohóckodnak továbbra is, a saját és a mi időnket is csak pazarolják, pótlásról pedig szó sem esett eddig. Gondolom "kívülállók" számára is könnyű elképzelni, hogy az ágyban fekve, pizsamában végignézni egy "online sebészet gyakorlatot" nem ugyanazt a színvonalú tudást adja, mint hús-vér betegeket vizsgálni, beavatkozásokat/műtéteket látni élőben a klinikán.
2021. jan. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!