Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nem látok jól a szemüvegben...

Ha nem látok jól a szemüvegben, oldalra nem is lehet benne nézni, a keretet ia megbántam, akkor magyarán kidobtam 60 ezret az ablakon?(első szemüveg)

Figyelt kérdés

Megnézték a szemem megállapitották hogy milyen lencse kell.

Egy hét mulva kész lett a szemüveg.

Ott helyben hányingerem lett ahogy felvettem, abszolut torzít, oldalra nem lehet nézni benne abszolut, kicsit sem, mert oldalra nézésnél mégjobban torzit.

A keret meg már nem tetszik.


Az elado azt mondta ez ilyen. A szemüvegben csak előre lehet nézni.

Meg szokassam hozzá a szemem napokig.

A keretet nem lehet kicserélni.


Szoval kidobtam az ablakon 60 ezret.

Vagy?



#fogyasztói átverésen alapulnak az optikák?
2021. jan. 26. 15:24
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Icike picikét sem lehet oldalra nézni benne

Ez most tényleg normális?

2021. jan. 26. 15:25
 2/25 A kérdező kommentje:
Mit csinaljak vele? Kuka egy az egyben?
2021. jan. 26. 15:25
 3/25 A kérdező kommentje:
Lehet ezt jelenteni?
2021. jan. 26. 15:26
 4/25 anonim ***** válasza:
Mióta van meg?
2021. jan. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Sajnos Magyarorszagon valoszinu. Ugyanakkor tenyleg van olyan, hogy mereskor jol valaszoltal, megsem a megfelelo a lencse.

En Angliaban elve ket het utan ingyen uj szemvizsgalat utan uj lencsevel megkaptam ingyen. Megnyugtattak, hogy elofordulhat. Ott szinte ok kertek elnezest.

Egy biztos. Igy nem tudod hordani. Szerintem a keret nem lehet hibas, az a resze lehet idegessegedben tulzott odafigyeles. De a lencse siman lehet, hogy megsem a neked megfelelo erossegu.

2021. jan. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

pár perce hoztam el. azt hittem felrobbanok. jobbnak láttam kijönni az üzletből.

múlt héten előre kifizettem..

2021. jan. 26. 15:33
 7/25 anonim ***** válasza:

Hány dioptriás? Ha erős szemüveged van akkor az sajnos torzít oldalt, nem tudsz vele nagyon mit csinálni.


Kontaktlencsét érdemes próbálni ha még nem próbáltad.

2021. jan. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Amugy oldalra szerintem tenyleg nem szoktak nezni szemuvegben.

Azert nalad meg idegeskedest is latok.

Esetleg masik optikaban ujra bemeretnem a szemem es vegul kiderulne azonos vagy eltero dipoptriat allapitanak-e meg.

Zarojel. Menstruaciokor napokig tavollatobb vagyok, olyankor a szemuveg zavar.

2021. jan. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
A pár perc az semmi. Menj haza, vedd fel a szemüveget tíz percre, aztán ha még mindig nem jó utána, menj vissza, és kérj egy új szemvizsgálatot.
2021. jan. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

A szemuveget szoknia kell a szemednek. Persze hogy furcsa, hogy eddig nem lattal rendesen, most meg minden elesebb fura, es meg fejfajast is okozhaz. De makd hozzaszokik a szemed. A keretet meg te valasztottad...

Amugy nem lehetoseg a kontaktlencse?

Sokaig szemuvegem volt nekem is, de sok a macera vele. Lencset meg beteszed reggel, kiveszed este. Nem akad bele a hajad, nem parasodik, viselhetsz barmilyen napszemuveget, latsz oldalra, stb. Csak elonye van szamomra. Es 60000-bol eleg sok lencse kijonne, tulajdonkeppen jobban megeri mint a szemuveg, mert szemüveget is altalaban 2-3 evente cserelni kell, akkor is ha vigyazol ra.

2021. jan. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!