Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Távoktatás mellett végezhető,...

Távoktatás mellett végezhető, kötetlen munkaidejű pénzkereseti lehetőség?

Figyelt kérdés
Orvostanhallgató lány vagyok, egyetem továbbra sem lesz, az egyetlen dolgom online gyakorlatokra való bejelentkezés zoomon és esetleg beadandók megírása lesz még valószínűleg egy pár hónapig (évig?), úgyhogy gondoltam legalább hasznosan tölthetném az időm. Olyan lehetőségek érdekelnek, ahol nem kell fixen heti/napi x órát dolgozni (de ha lehet, akkor egyszerre 12-24-et sem) és azért nem a legalja (szóval nem prostitúció, szemétszedés és hasonlók) és azért lenne rá kereslet. Nem feltétlenül "hivatalos", diákszövetkezeten keresztüli dolgokra vagyok kíváncsi (de nyilván azért törvényes keretek között legyen).
2021. jan. 27. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen most nincs. Ami munkalehetőség van, azt kihasználják a válság vesztesei: pincérek, zenészek...
2021. jan. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Esélytelen. Manapság a távoktatás miatt mindenki ilyet keres. Csak senki sem talál.
2021. jan. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Ilyet még az is nehezen talál, akinek van valami hasznosítható tudása. A leírtak alapján neked nincs ilyen.

Ha informatikus lennél, esetleg fordító, szakfordító, könyvelő, akkor tudnál otthonról pénzt keresni.

Ilyen munkahely nem létezik, hogy csak akkor dolgozol, mikor ráérsz egy kicsit.

Ráadásul még válogatsz is.

2021. jan. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem hiszem hogy valóban olyan reménytelen a helyzet, mint ahogy a 3 első kommentelő mondja. Nekem ilyen munkám van. Határidők vannak, senkit sem érdekel, hogy a feladatokat reggel 8-kor vagy hajnali 2-kor csinálom meg, csak legyen kész időben. Illetve több álláskereső csoport moderátora vagyok, és jelenleg sok home office-ban dolgozó adminisztrátort keresnek, ami pont erre utal hogy otthon a számítógépen beviszed a szüksgéges adatokat / megcsinálod amit kell, aztán beküldöd. (Én is egyetem mellett dolgozok). Sok ilyen lehetőség van. Az viszont tény, hogy az ilyen pozíciókra nem orvostanhallgatókat keresnek.
2021. jan. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Persze, hogy válogatok, nem a megélhetésem múlik rajta, csak unom már, hogy közel egy éve a szobámban pazarlom az időm.

Nem arra gondoltam, hogy "akkor dolgozok, amikor kedvem van", nyilván ha lenne valami dolgom, akkor időt szakítanék rá. Viszont azt nem tudom megtenni, hogy pl. hétfőtől péntekig, vagy akár csak heti 3-szor fixen 8-tól x időpontig dolgozom, mert az órarendünk összeállításában semmi szabadságot nem kapunk. Ha x időpontban van egy gyakorlat (nyilván hétköznap, munkaidőben), akkor kénytelen vagyok megjelenni (ha csak online is).

Az első hullámban, márciusban gyerekekre vigyáztam, de erre nincs már igazán kereslet úgy, mint akkor, mikor az ovikat/böcsődéket is bezárták.

2021. jan. 27. 10:16
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Én a helyedben biztos nyelveket tanulnék, ha ennyi szabadidőm lenne. 1 év alatt ha mindennap tudod csinálni, simán fel lehet jönni írásban, hallásértésben egy felsőfokra, ha van már egy közeped.

Vagy elkezdhetsz egy másik nyelvet 0-ról középfokra.


Ezzel nem kicsit építed a jövődet.

2021. jan. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
56%
Habár én nem orvostan hallgató vagyok (gyógytornász) de nem hiszem hogy a kérdező valóban orvostan hallgató vagy akár "csak" egy egészségügyis lenne. Alapból november óta kirendeltek minket tesztelni és én speciál most január középen fejeztem be. Ezután amint megkezdődik a félév az oktatás hibrid formában folytatódik. Az elmeleti órák online, a gyakorlati órák pedig személyesen (nekünk kis csoportbontásban heti 2 nap előre láthatólag) lesznek. Szóval az orvostan hallgatóknak tudomásom szerint ez még több. Max ha első/másod éves hallgató vagy kérdező, akkor lehetséges hogy nincs még gyakorlatod. De ez esetben meg ráfeküdnék az alapokra mert hidd el későbbiekben szükség lesz rá.
2021. jan. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a kioktatást, ötödéves orvostanhallgató vagyok. Örvendetes, hogy nektek lesz legalább valami minimális oktatás, de sajnos nem csak egy orvosi kar van az országban, hanem négy és nem mindegyiken ugyanúgy történik az oktatás. Nálunk speciel az alsóbb éveseknek a laborok és a nekünk a klinikai gyakorlatok is online lesznek, szó nincs egyelőre semmilyen gyakorlati oktatásról (és valószínűleg nem is lesz, ahogy március óta sem volt). Tesztelni én is voltam önkéntesként, de már letudtam december elején, vizsgaidőszak előtt.
2021. jan. 27. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!