Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok ember csak akkor fogja...

Sok ember csak akkor fogja megérteni az oltás szükségességét ha majd valamelyik családtagjuk hal bele a vírusba?

Figyelt kérdés
2021. jan. 27. 20:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
akkor se.
2021. jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező, az ugye megvan, hogy a "koronavírusban elhunytak" döntő többsége vagy nagyon idős volt, vagy legyengült immunrendszerű, vagy 4-5 másik krónikus nyavalyával is küszködtek, a koronavírus csak hamarabb szakította át a célszallagot, mint a többi? Persze értem én, tönkrevágott egészségüggyel, agyonhajszolt doktorokkal a fene se fog ennyit bíbelődni, ráhúzzák a vizeslepedőt a koronavírusra, és problem solved.
2021. jan. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hihetetlen milyen kommentek vannak az oltásos bejegyzések alatt a fb-on. Chippek, szuperterjesztők, krokodilláváltozás, emberkísérlet...Sok mindent elmond ez a nemzetünkről sajnos.
2021. jan. 27. 20:09
 4/23 anonim ***** válasza:
61%
Legtöbb ember akkor sem ha maga elkapja. Nekem már megvolt szinte tünetmentesen atmentem rajta. Viszont régen már elkaptam egy hányás hasmenéses vírust na az ágynak döntött. Akkor mos melyik a veszélyesebb? Miért az amiről több szó esik a médiában?
2021. jan. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ooo értem. Akkor a vírus lényegében csak egy kegyes hóhér szerinted?
2021. jan. 27. 20:11
 6/23 anonim ***** válasza:
70%

Külföldön élek ételkiszállítással foglalkozom.

Több kórházba is szállítunk privát megrendeléseket dokiknak.

Ha látnád mi van a színfalak mögött nem izgulnál annyira,pityuka.

Dokik maszk nélkül röhögnek kétpofára kajálnak pizzát, sokat ismerek hát mit mondjak finoman, nem az van, amit a médiában mutogatnak...jobb ha felébredsz az álmodból.

2021. jan. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%

Nos Kérdező, én egyiket se állítom. Azt se, hogy chip lenne az oltásban, azt se hogy gyíkemberré változtató szérum, sőt, semmi ilyet. Azt állítom, a vírus nem egy zombiapokalipszist okozó szuperkórokozó.

Nézz már vissza kicsit az időben, mik voltak itt - himlő, kolera, pestis. A koronavírus ezekhez képest limonádé. A korábban lezajlott SARS-ot is ugyanilyen koronavírus okozza mellesleg. Minket is elért, végig is ment rajtunk. Akkor is voltak halálos áldozatok, mégse kezdett el mindenki esze nélkül jajveszékelni; aki akarta, beoltatta magát, aki nem, az nem. Én például nem. És életben maradtam.

2021. jan. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Érdekes én dolgozok klinikán, minden doki hordja a maszkot, MINDENKI hordja a maszkot. Ápolótól kezdve a takarítónénin át a recepcióshölgyig. Igen pizzát esznek...mert létszükséglet az evés. Nevetnek...mit csináljanak? Vágjanak eret mert olyan sok a szegény beteg? Sopánkodva, depressziósan nem lehet dolgozni, az csak mégtöbbet rontana. Eleve baj ha a munkahelyeden egy mosolyt se vagy képes elereszteni annyira utálod.
2021. jan. 27. 20:17
 9/23 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező, a legtöbb ember utálja a munkahelyét és utál dolgozni, remélem ezzel nem mondtam újat. A munka kifejezetten olyan tevékenység, amit az ember nem szeret, de azért csinál, hogy ne haljon éhen. Ha megnézed, a "munka" szónak csak pejoratív, negatív defíniciói vannak. Ha valaki valamit örömében, önként csinál, azt szórakozásnak, hobbinak hívják.
2021. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
64%

#6 még jó, hogy nem maszkban eszik a pizzát.


Dolgoztam egészségügyben covidos betegekkel, biztos hihetetlen, de reggel a pizsamát levéve nem egyből az arcpajzsot és a szkafandert húztam fel, hanem sima, hétköznapi ruhákat, maszk nélkül, mert az adott településen kint nem volt kötelező. A munkahelyen is így jártam, csak felvettem egy maszkot. Csak az erre kijelölt helyen, közvetlenül a covidos betegekkel való érintkezés előtt vettem fel védőfelszerelést. Ha pisilni kellet vagy enni akartam, akkor le kellett venni mindent, fertőtlenítettem és így mehettem csak ki.

Attól, hogy az ember nem ész nélkül, hanem a protokollokat követve használja a védőfelszereléseket még nem lesz felelőtlen, nem bagatellizálja el a járványt, nem lesz vírustagadó.

2021. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!