Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meghalt a szerelmem, azota...

Meghalt a szerelmem, azota egy élő halott vagyok. Mindes este remélem hogy megjelenik álmomban, de nem jön. Szeretnék legalább az álmaimban vele lenni. Vam akinek ez sikerült?

Figyelt kérdés
2021. jan. 28. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Igen, én még 2 évvel a halála után is vele álmodom. Nem jobb.
2021. jan. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

Őszinte részvétem. :-(

Szerintem az ilyen esetekben, azért nem álmodsz vele, mert még nem igazán fogtad fel tudatalatt, hogy ő elment. Majd ha el tudod őt engedni, akkor talán jobban fogsz vele álmodni.

De az is lehet, hogy ő nem akar téged az álnaidban felzaklatni, mert ő úgy látja, hogy így a jobb neked.

2021. jan. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Én nagymamámmal álmodtam egyszer, de sok évvel a halála után.

Szerintem csak akkor fogsz álmodni vele, amikor már túl leszel rajta, mással foglalkozol, és egyszer csak véletlenül álmodsz vele. És nekem az volt az érdekes, hogy álmomban pontosan tudtam, hogy nagymamám meghalt és teljesen meg voltam döbbenve, hogyhogy a megszokott módon tesz-vesz a kertjükben. Majdnem megkérdeztem tőle, hogyhogy él, de hát ez olyan ostoba kérdés (ezt álmomban is éreztem), hogy nem mertem megkérdezni, csak magamban örültem, hogy mégiscsak él és látom őt.

2021. jan. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz most még ugy élek mintha ez nem történt volna meg. Mimtha tudnám pár nap és találkozunk. Egyaltan nem fogja fel az agyam
2021. jan. 28. 11:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!