Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lesz azzal, aki nem akarja...

Mi lesz azzal, aki nem akarja sem most, sem később beoltatni magát?

Figyelt kérdés

2021. jan. 28. 14:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Nem lesz beoltva.
2021. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
Az, hogy nem lesz beoltva. Miért, szerinted mi lenne?
2021. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
90%
Mégis mi lenne? Semmi.
2021. jan. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
18%

Ha szerencséje van, akkor megússza a fertőzést. Ha nincs és meghal, akkor úgy járt.

Mint a vírustagadó Pataki Attila, aki személyesen kellett meggyőződjön arról, hogy van-e járvány:


Az Edda frontembere korábban csak hisztinek tartotta a vírust, ma már egészen máshogy gondolkodik.„Kemény, a falakon át hallgatod a többiek jajgatását, kapaszkodj meg, nézd a falat, mondogatta magában a kórházi ágyon” – mesélte Pataky a Retro Rádióban Bochkor Gábor reggeli műsorában. „Segítettek, csodát tettek egy hét alatt velem, remélem, mindenkivel azok a doktornők, nővérek” – idézi a Blikk.


Bochkor Gábor emlékeztette Patakyt arra, hogy tavasszal még hisztinek nevezte a koronavírus-járványt, és megkérdezte tőle, megváltozott-e a véleménye.


"Igen, alázatosan jelentem, nagyon erősen megtanított a sors, hogy kicsit halkabban, nem kell annyira harsánykodni, nem kell annyira véleményeskedni" – mondta.


[link]


"Amikor bekerültem a kórházba, akkor a második-harmadik nap volt egy holtpont. Abban a két napban annyi fájdalom, szorongás és félelem volt bennem, hogy azt éreztem, elég volt, inkább legyen vége!


– mesélte Pataky a Blikknek, hozzátéve, hogy a felesége tartotta benne a lelket, és nem hagyta, hogy feladja. Megérte a kitartás, az énekes ugyanis pár nap után javulni kezdett, erre pedig abból jött rá, hogy a mentők szirénáit nem a halál, hanem a megmentés hangjaként kezdte hallani.


A város beszűrődő zaja is az életet jelentette, és azt, hogy én innen szeretnék visszamenni oda, az életbe. Meg kellett élnem ezt a vírus rock and rollt, de Isten és az Edda-tábor segítségével kijöttem belőle"

.

2021. jan. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem előbb utóbb kötelező lesz, vagy úgy el lehetetlenítenek, hogy kénytelenek leszünk oltatni. De ne legyen igazam.
2021. jan. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem semmi nem fog történni.Azt a kérdést is föl lehetne tenni már ennyi erővel,hogy mi lesz azzal aki beoltatja maját.
2021. jan. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
26%
4-es hagyjad, itt szétszednek, ha nem vagy oltásellenes. Nagyon nem értek egyet bizonyos intézkedésekkel, nem vagyok fideszes, de az oltásellenesekkel felesleges vitatozni. Náluk a biztos forrás a hihetetlen magazin és a mindenegybenblog, vagy az unokatestvérük ismerősének a rokonának a műkörmöse, minden mást csak gonoszmédijjjának tartanak.
2021. jan. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem is kötelező lesz, oly módon, hogy se egy repülőre nem szállhatsz fel, se egy színházba/koncertre/fesztiválra nem mehetsz majd oltatlanul. (És akkor még nem beszélek arról, hogy akár a munkahelyed/leendő munkahelyed is kötelezővé teheti, hogy igazold, oltva vagy).
2021. jan. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
84%
7-es, egyrészt az oltásellenes és a vírustagadó két külön dolog. Másrészt attól, hogy valaki nem akarja egy kapkodva kifejlesztett oltóanyaggal beoltatni magát, amit még nem is volt idő rendesen letesztelni, még nem lesz oltásellenes.
2021. jan. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Igen, úgy értettem, hogy vajon kötelező lesz-e. Vagy miből szorul az ki aki nem oltat.

Nem kell mindenbe belekötni mindig.

2021. jan. 28. 14:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!