Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt az elmúlt nap (tegnap)...

Mi volt az elmúlt nap (tegnap) legjobb és legrosszabb pontja a számodra?

Figyelt kérdés
2021. jan. 29. 00:37
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Igen. Reggel még úgy fájt egy fogam, hogy majd leesett a fejem, intéztem időpontot dokihoz, erre elmúlt teljesen. Lent és fent.
2021. jan. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Fú ne is mondd! Egész nyáron fogorvoshoz jártam, mert darabok törtek le a fogaimból meg vmelyik begyulladt, hol az egyik, hol a másik. Most volt pár hónap szünet most megint van egy törött fogam. Én még nem vettem rá magam, hogy időpontot kérjek. Tiszta kész vagyok!

Ha meg fáj az meg még durvább. Azért menj el, csekkolják le. És jobbulást!

2021. jan. 29. 00:45
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A nap legrosszabb pontja, hogy nem tortent semmi, es nem varhatok a masnaptol se semmit, amitol el tudna hajnalig nyomni az alom.

A fenypont mindig a vacsora. Mindig a ferjem sut, foz, zsonglorkodik a serpenyokkel. Egyteru a nappali, konyha, etkezo. Kedvenc bakelit lemezt tesz fel, elmerul az alkotasban. En nagyon lassan elkortyolom az egy pohar boromat, es lelkes vagyok masfel oraig. Az eves szex, imadok mindent, osszevag az izlesunk, es arrol beszelunk, hogy lehetne legkozelebb elk

2021. jan. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-as, elkesziteni.
2021. jan. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tegnap megint csalodtam magamban.

Valamiért nem tudok ďolgozni ujabban. (Irodai részmunka)

Mostanában olyan sziszifuszi munkát adtak amihez kevés az adat ahhoz hogy megoldjam. Folyamat be kell kérnem adatokat es olyan infokat kapok amik egymásnak ellentmondanak.

Kb 1 hete halogatom es minden mást csinálok.


Tegnapelott reggel bementem az irodába majd'elaludtam irto nehezen kezdek neki. Délutánra friss voltam es minden mást megcsináltam. Azaz a sziszifuszival semmit.

Tegnap megint nagy erőkkel bementem megint majd'elaldtam, elszállt a szerver is aztán a net, ezekkel vacakoltam hazahoztam inkább a laptopot home office ba, és itthon Képtelen voltam kinyitni is a laptopot. Kb 11 től inkább neteztem.


Mintha gúzsba lennék kötve hogy nem megy nem csinálom nem birok már megint ujra es ujra nekikezdeni annak a sz.rnak. igy se lesz jo, vissza fogják dobni.


Soha èletemben nem csináltam még ilyeneket hogy munkaidőben fogjam magam és abszolut ne dolgozzak. És nem tudatos hanem valami belső kényszer ellenállás van bennem. És az győz.


A másik legrosszabb pont hogy a szerelmemben csalodtam. Kiderult nem tud/akar a közelembe sem költözni melo miatt. Szoval vagy örökké távkapcs vagy szakitunk.


A legjobb pont hogy anya azt mondta segit lakást venni, hogy támogat az önerőben. Igy van már remény legalább arra, hogy ne egy szürke lyuk albérletben éljem le nyomorban az életem. Hanem rendes lakhellyel.

2021. jan. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Legjobb: nehéz napom volt, mint általában a csütörtök, de nem volt a munkahelyemen jelentősebb balhé.

Legrosszabb: valakivel nem vagyok jóban ott, és zavar, hogy nem tudok lépni, nem akar ő sem megenyhülni, lépni, rendezni egy problémát, helyette inkább gyerekesen viselkedünk egymással.

2021. jan. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A legrosszabb, mikor hazahoztam az elsőst az iskolából és majd' 1 órán át rajtam mászkált/ugrált/lógott az ovis testvérével, persze mindkettő full hangerőn ordítva

A legjobb az volt amikor átmentek a nagyanyjukhoz és csend lett

2021. jan. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Legrosszabb: egy férfi kollégám rácsapott egy emberest a fenekemre.


Legjobb: munka után hazaérve a családdal lenni.

2021. jan. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Legrosszabb: otthoni veszekedés

Legjobb: esti forrócsoki

2021. jan. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!