Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az titeket is zavarna, ha...

Az titeket is zavarna, ha valaki úgy húzná le a WC-t pisilés után, hogy utána nem mos kezet?

Figyelt kérdés
Apámnak ez egy állandó szokása. Engem zavar a dolog, őt viszont egyáltalán nem. Ha szólok érte, rendszerint vállat von, majd megkér, hogy ne foglalkozzak vele, és tisztaságmániásnak nevez.

2021. jan. 29. 17:04
 1/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
78%
Fhúj.
2021. jan. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Persze, apámnak is meg kell mondani hogy xarás után ne nyúljon a főzni valóba, és még ő van felháborodva, hogy nem caros a keze. :D

De már megszoktam, szerencsére rá lehet bírni a kézmosásra, de szólni kell neki. Szegény, tanulatlan (de ettől független normális) családban nőtt fel, ilyen helyeken a higiéniai szokások a béka segge alatt vannak.

2021. jan. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Sok ilyen ember van sajnos...
2021. jan. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%

Te nézed apádat pisilés közben, hogy ennyire tudod, hogy mit hogyan csinál? :D

Egyébként menj be egy bevásárlóközpont wcjébe (bár gondolom sosem voltál még ott és rettegnél a baciktól). A csapok kint vannak. Miért is? Mert normális ember nem hugyozza és szarja össze a kezét wc-zés alkalmával. Normál esetben csak a wc papíron lesz szar és hugy, a kézen nem. Az meg, hogy apád férfi, nem azt jelenti, hogy feltétlen fogja a szerszámát pisilés közben. Kezet mosni wc-zés előtt és után ajánlott. Amíg nem húzod le, nem végeztél. Megérteném a problémád, ha apád wc után nem mosna kezet, nade hogy a wc lehúzása előtt te hallgatózol és parancsokat osztogatsz apádnak...

2021. jan. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
Én se mosok kezet pisi után. Minek? Nem vagyok beteg...
2021. jan. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem betegnek kell lenni, hanem nem kéne mindent pöcsös, húgyos kézzel összefogdosni.


A teremtés kibszott koronái.

2021. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Persze, mert gusztustalan.
2021. jan. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Kedves 4-es - ki mondta, hogy apámat a WC lehúzása előtt kérem, hogy mosson kezet? Nem, nem kukkolom apámat, és nem osztogatok neki parancsokat, csupán nagy néha megkérdezem, hogy miután lehúzta, nem akar-e kezet is mosni, bár utóbbit csak nagy ritkán; nincs sok értelme a dolognak. Mivel a folyosó, a fürdő szoba, és a WC is a szobám mellett vannak, nem nehéz észrevenni ezeket. Egyébként szoktam bevásárlóközpontokban előfordulni, és igen, nagyon sok "furcsa" ember fordul ki onnan úgy, hogy nemhogy pisilés, de egy egyszerű kakilás után vagy egyáltalán nem mos kezet, vagy jó esetben három ujját összetéve (mintha közben meditálna) óvatosan a vízcseppek alá csurgatja az ujjait, majd komótosan tova ballagva, jókedvvel és romantikus vigyorral átitatva átkarolja a barátnőjét. No komment. Feltételezem, nem értesz egyet velem. :) 6-os válaszoló: beranyoztad a napom! :D
2021. febr. 3. 11:40
 9/9 anonim ***** válasza:
@5 A vizeletnek a lefolyóban a helye, nem a kézen. Akkor is, ha egészséges emberé.
2021. febr. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!