Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hirtelen halál miatt boncolni...

Hirtelen halál miatt boncolni kellett a férjem,csak kettő hét mulva lesz temetve. A hűtőházban el tudok köszönni tőle?

Figyelt kérdés
Tudom hülyeség de aggodom milyen helyen van...
2021. febr. 3. 18:19
 1/8 anonim válasza:
59%
Mennyi idős volt ???
2021. febr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem, és sajnálom! De az már csak a teste. Tudom nagyon nehéz megérteni/felfogni a halált, ráadásul közeli hozzátartozónkét. A temetésen is el tudsz köszönni tőle. Lehet hogy ez csak az én véleményem, de talán jobban fog fájni az egész, ha meglátod a hűtőházban. A lelke már fenn van a mennybe, és békére talált. Biztos ő se szeretné, ha nagyon megtörnél. De ha ez neked fontos, és bírni fogod lelkileg, akkor biztos megengedik.
2021. febr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Beengednek. De gondold meg, ne így maradjon meg az emlékeidben
2021. febr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Rèszvètem, sajnàlom. Nem tudom, hogy helyenkènt eltèr e, én nem nèzhettem meg a pathológiân apukàmat, csak mikor haza hoztàk a faluba. De ez lehet helyenkènt eltèr. Ez Debrecen Kenèzy kórhàz volt.
2021. febr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Inkább ne a hűtőházban, azt elég nehéz feldolgozni. A ravatalozó sokkal jobb, arra is van kitalálva.
2021. febr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

ha bemész és kéred,meg fogják mutatni.

de ez nagyon durva...iszonyatos a szag...a fertőtlenítők sem nyomják el,sőt.

a kórház alagsorában szokott lenni a helység.

én nem ájultam el mikor lementem,de sokkoló volt az egész.

ha tudtam volna hogy ezzel jár,nem mennék le újra oda.

így azt tanácsolom,bocsáss meg de kéretlenül,hogy kíméld meg magad ettől.

1 órán keresztül bőgtem a hullaházi látogatás után felnőtt férfiként,mikor anyukámtól búcsúztam.

a milyen helyen meg?méltatlan,közönyös helyen.A halál és a holttestek tárolása méltatlan,közönyös és hétköznapi.

a ravatalozó sokkal méltóbb ha újra és utoljára látni szeretnéd őt.

részvétem.

2021. febr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A holtestek miatt van erős szag? Fèlek de látni szeretném. Egy külön teremben mutatják meg, vagy csak ugy "kihúzzák a hütőből?"

Kettesben lehetek vele?

2021. febr. 3. 19:38
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, én 2018. őszén szerettem volna megnézni még egyszer, utoljára az édesapámat. Amikor az ügyintéző flegmán beszólt a "belsősöknek", hogy "mikor óhajtanak _bemutatót_tartani?", felálltam és rájuk b*sztam az ajtót.

És kint elbőgtem magamat.

Inkább ne menj..!

2021. febr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!