Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel lehet egy nagyon híres...

Mivel lehet egy nagyon híres emberre a legnagyobb pozitív benyomást tenni?

Figyelt kérdés

Ha van egy nagyon híres (legyen világhíres) ember, én meg egy kvázi senki, kisember, mit tudok tenni/mondani/adni, amivel a legnagyobb pozitív hatást tudom kifejteni adott híres emberre, amivel úgymond kilógok a millió rajongó sorából?

Ha ti híres ember lennétek (de tényleg híres, nem ilyen youtube videós meg hasonló senkik), ti mi az amitől "meglágyulnátok" egy random ember irányába?

Természetesen őszinte dolgokról van szó, nem érdekből megjátszott, kamu színpadias dolgokra.

Trollok kíméljenek, értelmes válaszokat várok, a hülyeséget és a lenézést máskorra hagyjuk, köszönet! :)



2021. febr. 4. 00:45
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha én híres ember lennék,valószínűleg már bőven meglenne a baráti illetve a bizalmi köröm.Mondjuk most is így van.Egy idegen ember írhatna bármit ha nem ismerem.Se külső se semmi nem hatna meg magyarul bizalmatlan lennék mert nem ismerem.Szerintem nem tudnál olyat írni főleg egy világhírű embernek amivel levennéd a lábáról.Jól esne neki ha dícsérnéd de ezt már megszokta.Ha egyátalán elolvasná a több ezer rajongói üzenete között a tiéd.Magyarul:reménytelen.
2021. febr. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Szóval ha neked megvan az X számú ismerősöd akkor onnantól soha többé nem vagy hajlandó megismerni senkit, akárki legyen az illető? Oké...
2021. febr. 4. 01:01
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez a lényeg látom nem érted.
2021. febr. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
84%
Semmivel,ezek már mindent láttak/hallottak és teljesen ki vannak égve,nem hiába kokó/hernyó függő a háromnegyede,amelyik meg éppen nem,az meg megrögzött természetimádó,vegán "környezetvédő náci",szóval semmivel.Új ismerősük meg max hasonló körökből jönnek,de azok az ismertségek is általában csak clickbait céllal köttetnek,hogy mégtöbb pénz meg lájk legyen,amivel semmit nem érnek megintcsak mert mindent kipróbáltak és megvettek amit csak tudtak.
2021. febr. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

Őszinte leszek: én azt nem értem miért gondolják egyesek hogy akiket nem a sors hoz össze úgymond erőszakkal (pl. osztálytársak, munkatársak, családtagok stb.) azok nem ismerkedhetnek meg egymással semmilyen módon. Mi zárja ki hogy két random, akár a világ másik végén élő ember ismerősök, akár barátok vagy esetleg még több legyenek? Ugyanúgy ember mind a kettő.

Nem tetszik mikor valaki elutasítja azt hogy bárki ismeretlennel megismerkedjen. Nem mindenki bűnöző a világon, vannak jó emberek is, akik még akár jó társaság is lehetnek.

"Ha én híres ember lennék,valószínűleg már bőven meglenne a baráti illetve a bizalmi köröm."

Ezt írtad. Azaz azt mondod, hogy ha valaki híres akkor megvan X számú ismerőse, munkatársa, barátja, és az életében később soha egyetlen új emberrel se ismerkedjen meg emiatt. Szerintem ez hülyeség. 100 évesen is lehet új barátságokat kötni.

2021. febr. 4. 01:10
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Jah csak azokat nem a több millió meg milliárd átlag ember rajongójából fogja kiválogatni,hanem olyanokkal haverkodik akik az ő kis hierarchiája szerint felérnek a szintjére.
2021. febr. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
83%
Bizonyos körökben én híres vagyok (nem világhírű, inkább csak Európában ismernek, illetve nem az igazi nevemen, bár ez nem tudom mennyire releváns) és nincs rosszabb mint mikor valaki csak a híres vagy gazdag pasit látja bennem! Magamért barátkozzon velem. Azt szeretem ha valaki úgy dumál velem mintha én is csak egy átlag ember lennék. Ne ugráljon körül, ne ájuldozzon stb.
2021. febr. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

#4 Szerintem a jelenség amit írsz hogy függők meg kivannak égve, pont amiatt van mert senki se tekinti őket embernek, a többség istennek nézi őket akik behugyoznak tőle ha csak meglátják őket, néhányan a pénznyomdát látják bennük (pl. a hollywoodi fejesek), mások meg gyűlölik őket a pénzük és a sikerük miatt. Egy dolognak nem tekinti őket senki: embernek. Lehet pont jól esne nekik ha valaki autogram kérés, fotózkodás vagy szerződés aláíratás helyett esetleg beszélgetne velük, poénkodna, vagy bizalmasabb dolgokat hozna szóba.

Még egyszer: ők is emberek, nem istenségek vagy földönkívüliek.

2021. febr. 4. 01:14
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de a saját köréből fog választani ha tetszik ha nem ez így van.
2021. febr. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
81%

Áh, kérdező, tökéletesen megfogalmaztad az érzéseimet A 8-as válaszban!

Jár a pacsi!

(7-es voltam)

2021. febr. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!