Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legrosszabb szokásod? Mi...

Mi a legrosszabb szokásod? Miért ezt tartod a legrosszabbnak?

Figyelt kérdés

2021. febr. 4. 09:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
94%
Szipogok, gyerekkorom óta, tarsaság előtt meg bírom állni, hogy ne szipogjak, de olyanokkal pl a családom akikhez tökéletesen hozzá vagyok szokva, nem így őket néha halálra idegesítem a szipogásommal ami egyebként idegi eredetű... szóval ha nyugodt vagyok, nem szipogok... viszont ha ideges, akkor nagyon... és hangosan... + magától a szipogástól is egyre idegesebb leszek, így egyre jobban szipogok... van, hogy orrvérzésig.
2021. febr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
56%
Egy ujgazdag senki vagyok.
2021. febr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Lustaság, bizonytalanság, halogatás.


Nem is kifejezetten lustának mondom magam, inkább csak nem merek bele vágni dolgokba, halogatok, helyette kitalálok más kényszer cselekvéseket.

2021. febr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Rendetlen vagyok, és nem tudok egy adott napirendhez ragadni.

Dolgozok rajtuk.

2021. febr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

A halogatás.

Mert sokszor bajba sodort már, mégsem tudok változtatni rajta.

2021. febr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Gyáva vagyok.(Bár ez nem szokás,hanem tulajdonság.)A gyávaságom miatt nem tartok sehol az életben.
2021. febr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok rendet tartani, ezért sokkal több időbe telik egy hétvégi rutin takarítás, mint másnak. Ráadásul max 1-2 napig szép a lakás, aztán jön a rumlisodás. Nagyon le akarok erről szokni, de valamiért nehezen megy.


Emellett kezdő szintű gyűjtögető is vagyok, ez főleg a neveltetésem miatt van, mert mindent addig használtunk amíg végleg tönkre nem ment, és akkor se dobtuk ki, mert apám barkácsolós típus lévén mindenben látott valamit ami jó lehet még valamire. Ez az érzés sajnos bennem is nagyon megmaradt.

2021. febr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
96%
A rossz, negatív gondolkodásom.
2021. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhonnan elkések. Így megítélhetnek barmilyennek, miközbe nem direkt csinálom
2021. febr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
69%
Introvertált vagyok
2021. febr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!