Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szüleim, rokonok, ismerősök...

A szüleim, rokonok, ismerősök megszólnak hogy 26 évesen még mindig videojátékokkal játszok tényleg gáz lennék?

Figyelt kérdés

2021. febr. 4. 11:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%
Milyen környezetből jösz?
2021. febr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ mennyit. Ha egésznap csak kockulsz és semmi mást nem csinálsz, akkor érdemes lenne változtatni, produktívabbnak lenni.


Viszont, ha a szabadidőd egy részét töltöd ezzel, akkor nem, egyáltalán nem gáz, hogy te éppen videójátékokkal is szeretsz kikapcsolódni.

2021. febr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem, a szüleid gázok. Miért ne lehetne ilyen korban játszani? Több embert is ismerek, aki aktív élet mellett játszik.
2021. febr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
ha amúgy van mellette munkád, magánéleted, akkor nem gáz.
2021. febr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
Én konkrétan az esportból élek meg, méghozzá elég jól. Nyilván nem profi játékosként, de azért képzelheted, hogy milyen volt a szüleim reakciója. Gyerekkoromban rengeteget zaklattak, mert sokat ültem a gép előtt. :D
2021. febr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%

33 éves vagyok és amikor borús, esős sz.r idő van, mi is egész nap Xboxozunk a feleségemmel, csak kajálni meg vécére megyünk ki a szobából.


De nyilván nem ez az életünk, szóval van egy határ ami felett már nem normális.

2021. febr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
32%

Napi 1-2 órát játszol, a munkád és/vagy sulid, kapcsolatod, barátaid mellett? Mert akkor nem te vagy a gáz.

Ez az életed és nem tetszik mikor szembesítenek vele hogy 26 évesen nem itt kéne tartani? Akkor...tudod a választ:(

2021. febr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nekem senki sem mondja meg hol kéne tartani 26 évesen amúgy se érzem magam 26-nak
2021. febr. 4. 12:42
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
Családapákat is ismerek, akik játszanak.
2021. febr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%
#8 ja h fejben még..aha igy már világos, akkor játszál nyugodtan, legyen azonos a viselkedésed az érettségi szinteddel.
2021. febr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!