Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki vállalt már be nagyon...

Ki vállalt már be nagyon fájdalmas dolgot fogadásból?

Figyelt kérdés

Kérlek írjátok le, mi volt az, illetve hogy fiúként/lányként tettétek ezt és hány évesek voltatok. Megbántátok?



Igazából lehet nem is ez a legjobb kategória, de nem tudtam jobbat kitalálni.



2021. febr. 4. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
"megöngyilkota" beh szép kifejezés... ezért nem fogja senki "megöngyilkolni" magát de tény hogy aki ilyet tenne az egy ritka nagy sült paraszt.
2021. febr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Asderman:- válasza:
67%
Ha ez igaz lenne
2021. febr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Alapból depressziós volt, mivel senkije sem volt igazából. Max. a szülei szerethették, de tinikorban ugye nem pont a szülőkre vágyunk. Mondom, nem biztos, hogy emiatt végzett magával, sőt az sem biztos, hogy szűz volt. De azért egy 16-17 éves depressziós lányról ezt gondolná mindenki..
2021. febr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Ne nyugtasd magad, te vagy az oka. Halálba kergettél egy ártatlan embert, aki lehet, hogy nem volt mindenben a csúcson, de emberségesebb és értékesebb volt nálad.

Legalább egy kis bűntudatod lenne...

2021. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
1-es kamuzik szerintem nem értem miért jó kitalálni ilyeneket. Ha mégse akkor pszichopata és egyetértek veletek. Megérdemli a legrosszabbat. De szerintem kamu. Ki az a hülye aki ilyesmivel dicsekedne a neten?
2021. febr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Semmi olyasmi nem történt velem (szerencsére) mint az elsővel.. Egy házibuliban a tetőről a “medencébe” ugrottam mert azt mondták “hang vagy úgyse mered stb..”

Mertem. 1 cm-en múlt hogy nem bénultam le mert félig a betonon landoltam. Fél év fizikoterápia és egyebek követték a mutatványt. Röviden:fájt, piszkosul.

2021. febr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Habár 1esre én ia határozott dislikeot nyomtam, ne szívjuk a vérét szerintem. 100%-ra sose tudjuk meg biztosra hogy miatt végzett-e magával a lány vagy sem. Fiatal volt biztos és idióta(talán még most is), de reméljük a legjobbakat hogy több ilyent nem tesz. Szerintem elég bűntetés neki hogy ott motoszkál a fejébe annak az eshetősége hogy mi van ha még is. Ha nem aggasztja 1est akkor tényleg a "karma", "Isten", a "sors" neveljen meg jobban 1 kicsit, ki miben hisz.
2021. febr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Ja, hogy toroltek az elsot, es a kettesbol lett egyes?
2021. febr. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10%

8

Igen,bar fogalmam sincs, hogy milyen szabalyt szegtem a kommentemmel. A moderatorok szeretnek mindent torolni. :)

2021. febr. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Igen csajok ellen vesztettem, le kellett vetkoznőm és nevettek a kicsi farkamon nagyon. Ott örömkodtek. Aztán még vagy 2 órán át kiszolgaltam őket egy szál kukacban és végig alaztak a kis farkam miatt. Hogy milyen vicces nekik.
2021. febr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!