Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen cége van Halmi Istvánnak?

Milyen cége van Halmi Istvánnak?

Figyelt kérdés
Sok helyen kerestem hogy az említett üzletember mivel is foglalkozik, de nem találtam rá választ. Ha jól tudom a nagyobbik fia, Bence is az üzleti életben forog

2021. febr. 6. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
MLM-mel foglalkozik, az egyik ilyen cégen belül van egy ""saját cége""
2021. febr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

Halmi István és Rita | FLP - MLM Figyelő

2020. júl. 22. ... Halmi István és Rita – Forever Living Products – Diamond Manager. ... aminek az elolvasásával teljes betekintést nyerhetünk az MLM cégek ...

[link]

MLM vezetők - MLM Figyelő

Halmi István és Rita – Forever Living Products – Diamond Manager A kirobbanó öröm dilemmája... Július 1. Első szülött gyermekünk megnősül ❤️ ...

[link]

Nemzeti Cégtár » Nemzeti Cégtár - PRO-SUBAND Kft.

Halmi István (an: Tari Irén) ügyvezető (vezető tisztségviselő) 1138 Budapest, ... A lekérdezett cég jelenleg nem áll felszámolási/végelszámolási/csőd-/törlési ...

2021. febr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!