Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor nem kell...

Szerintetek mikor nem kell már az utcán maszkot hordanunk?

Figyelt kérdés

2021. febr. 6. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Mondjuk most... De eddig se kellett.
2021. febr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Első: hol élsz?
2021. febr. 6. 15:57
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Egy magyarországi megyeszékhelyen
2021. febr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Soha sem kell.
2021. febr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de úgy hiányzik a téli hideg levegő. Néha ha senki nem lát, kidugom az orrom és mélyeket szippantok.
2021. febr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Én nem hordom, csak a boltban. Ha belvárosba megyek, egy áttetsző fekete csipkét felveszek, így nem szúr ki a rendőr, mert ráállt a szemük, hogy úgyis mindenkin maszk van.
2021. febr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ: ha sportolsz, akkor ugye már most sem kell. Ha zöldterületeken közlekedsz, szintén.


Én sokmindent elfogadok, de az utcai maszkhordásban nem látok nagy rációt, ebből következően azt gondolom, az lesz az első szabály, amit feloldanak.


Ha ez a "jóember" nem játszik tovább az emberek türelmével, akkor márciusban akár ez a szabály már a múlté lehet, de abban szinte biztos vagyok, hogy nyárra már kb semmi nem lesz érvényben (érthető okoknál fogva...).

2021. febr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: legyen igazad!
2021. febr. 6. 17:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Most nem tudom hogy mi a módi, de nálunk az egész városban kötelező a maszk, és amikor bevezették, egy embert olyan élet helyzetben is figyelmeztettek, amikor tök üres volt az utca, a legközelebbi ember én voltam, aki a házam előtt söpörtem a faleveleket. Mégha a bevásárló központ 100 méteres körzetében tennék, ahol már több irányból közelíti esetleg a nép a boltokat, az ok, dehát a mi utcánkban egy általános iskola és egy fodrász van, vasárnap egyik sem üzemel.
2021. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Tavasz végén turi enyhitenek majd a korlatozason, viszont maszkot még tovabbra is hordani kell :/

Majd ha be lesznek oltva az emberek 70%-a, akkor talán... De kétlem, hogy igaz lesz amit mondanak

2021. febr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!