Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy a két...

Hogy lehet az, hogy a két Berki Krisztiánból az országban a rangsor hátsó helyén lévő kap nagyobb szerepet?

Figyelt kérdés

Hogy nem szégyelli el megát, hogy "A" Berki nek hívja magát?


A!!! Berki Krisztián az olimpiai bajnok! A másik meg egy senki, ő csak egy a maradékok közül, egy buta közszereplő!!


Szerencsétlen facén is úgy van fönt, hogy Berki Krisztián (torna)

A Nemzetünk Kincse.


Én írtam egy levelet berkinek, hogy szerintem ez sértő annak aki a hazájának hozott dicsőséget és, hogy szerintem Ő aki megérdemli az "A Berki" jelzőt. A válasza meg ennyi volt: Figyelj azt sem tudom kiről beszélsz, de azt tudom, hogy bárki más nyápic ugrifül nem veheti el tőlem amit eddig elértem.


Hát ez szíven ütött. Szégyen, hogy azt sem tudja ki a névrokona.


2021. febr. 6. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, ne rágódj felesleges dolgokon. A "Berki" a nevük, nem a jelzőjük. És van ilyen. hogy néhány embernek azonos a neve. Semmi ok őket összehasonlítani. Olyan, mintha téged Tolsztoj Leónak hívnának, és mi elkezdenénk azon rugózni, hogy te nem írsz olyan csodálatosan, mint Tolsztoj Leo, azonnal dobd el a neved, változtasd Gyakorin-Kérdező Leóra. Biztos van, amiben te vagy jó - tényleg olvastál Tolsztoj regényeket? Érdemes.
2021. febr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"A" berki egy köztörvényes bűnöző.

Milliárdokat lopott, akkor miért ne lopná el mástól a dicsőséget?

Egyébként rekorder ám ő is, a legtirpákabb, legsötétebb és legocsmányabb külsejű magyar celebritás. Herevasalt őstulok. Büszke lehet magára. Kár volt szétmennie Pamelkával, az a Répás-féle prosti remekül összeillett aberkivel

2021. febr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hashtag aberki-nek hívja magát a közszereplő senki. nyílván nem a névrokonságra gondolok.


Hanem arra, hogy én például: "Az igazi tolsztoj" nak hívnám magam.

2021. febr. 7. 00:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Én rettentően elszomorodtam, amikor megláttam, hogy ezt a bűnőzöt mármint az oldalát kedveli a barátom édesanyja, és hogy egy gyerekkori jó barátnőm meg a Pamela oldalát. Nem ostoba emberek, fel nem tudom fogni. Egyszerűen nem.

Amúgy ez aberkizés direkt van, tehát tudja jól, hogy a túltolt arroganciája miatt is sokáig beszédtéma lesz és hirdethet különböző cuccokat.

2021. febr. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!