Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináltatok ma?

Mit csináltatok ma?

Figyelt kérdés
Mivel telt el a szombatotok?

2021. febr. 6. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos beteg vagyok, úgyhogy pihenéssel töltöttem a napot, de azért délután egy kis sport belefért. :-)
2021. febr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Délelőtt rántott húst sütöttem meg este voltam sétálni de amúgy unalom
2021. febr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kórházban fekszek, úgyhogy mondjuk úgy h pihenéssel töltöttem :D
2021. febr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokáig aludtunk (9ig kb), utána még elvoltunk az ágyban egy kicsit. Aztán reggeli, voltam vezetni (most csinálom a jogsit), a párom eljött értem, ma nem főztem, vettünk kaját. Kettő felé ebédeltünk, aztán én takarítottam, a párom meg elszöszölt ezzel-azzal. Délután youtubon néztünk videókat, zenét hallgatunk, olvastam, aztán vacsi, most meg netezünk.
2021. febr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Edzettem meg videójátékoztam, lefekvés előtt talán olvasok kicsit.
2021. febr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miután reggel jöttem ki a 24 órás munkából, elég KO voltam egész nap. Aludtam, főztem, néztem ki a fejemből.
2021. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
2ig feküdtem az ágyban mert nem tudtam mit kezdjek magammal, ebédeltem, majd kimentem találkozni egy rég nem látott ismerősömmel. Kellemes beszélgetés után hazamentem és azóta semmi értelmeset nem tettem.
2021. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyolckor keltem. Kilenc fele elmentünk szüleimmel és tesómmal nagybevásárolni. Fél kettő fele bevásárlásból beugrottunk nagymamámhoz, mert tegnap születésnapja volt, kb. kettőre hazaértünk. Aztán azóta pihenek😅

Nem volt nagy program, de most voltam túl az első igazi munkahetemen. Eléggé elfáradtam, nem szoktam hozzá a fizikai teherhez😂

2021. febr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Délben felkeltem, elszívtam egy jointot, kávé, cigi, kaja. Ezután elmentem tesztre, ahol kiderült, hogy pozitív vagyok koronavírusra. Hazajöttem, tekertem még egy dzsoját, azóta kb. fekszek és Family Guyt nézek.
2021. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Aludtam egy nagyot, sorozatot néztem és nézek, gyakoriztam egy kicsit és még olvasni fogok lefekvés előtt. Nem a legproduktívabb napom volt..
2021. febr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!