Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nyomorék...

Mit tegyek, ha nyomorék vagyok és mindenkinek megbocsátok meg elfelejtem?

Figyelt kérdés

Anyám is minden nyomoréknak meg rohadéknak elmond, összetöri a fésülködőasztalom, mert idegbeteg állat. Aztán lenyugszik, úgy csinál, mintha mi se történt volna, szól két kedves szót és el is felejtem, pedig az ilyen szögegelésért 2 olyan nagy büdös pofont kellene kapnia, hogy leszakad az agya. Pedig az ilyen nőnek és anyának nem nevezhető véglény, aki engem okol azért, mert felelőtlen volt és felcsináltatta magát az apámmal, és engem okol, az még azt sem érdemli meg, hogy leköpjem, nemhogy megpofozzam. Szól két normális szót és el is felejtem.


Mit tegyek, hogy ne felejtsem el?


2021. febr. 7. 17:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nemcsak anyámmal van ez így, hanem mindenkivel.
2021. febr. 7. 17:10
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindig mikor ilyen történik veled, akkor írd le valahová dátummal együtt részletesen. Időről-időre pedig olvasd vissza, miket művelt veled.
2021. febr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem veled van a gond, szerintem - csak sajnos nem olyan családba születtél, amit érdemelsz. A szüleid viselkedéséről nem te tehetsz és legyenek a személyes problémáik akármilyen lesúlytóak, nem rajtad kéne kitölteniük a dühüket. Nem vagyok orvos, de tudomásom szerint teljesen normális a reakciód, pláne, ha ilyen körülmények között nőttél fel - túlélsz, tudod, hogyan kell lereagálni a kitörésiket, hogy úszod meg a legjobban. Majd ha egyszer kikerülsz otthonról, érzelmileg biztonságosabb környezetbe kerülsz, meg tudsz majd gyógyulni. Pszichológus is nagyon sokat tud segíteni.
2021. febr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

18 alatti vagyok. Idegenekhez nem költöznék.


Nem azzal van a bajom, hogy lelkileg felzaklatnak, megaláznak, mert már megszoktam, hanem azzal, hogy kis nyomi vagy

2021. febr. 7. 17:23
 5/11 anonim ***** válasza:

Anyukád beteg, nyilván nem a te hibád. Nem csak a jó embereknek lesz gyerekük, szóval ez minden családban lehetne probléma.

Te csak a saját gondolataidért és tetteidért felelsz, azok legyenek rendben.

Kitartás!

2021. febr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

...hanem azzal, hogy kis nyomi vagyok, aki hajlamos elfelejteni azt, amit tettek vele.

Ráadásul anyám azt tervezgeti, hogy velem fog lakni, és amilyen kis nyomi vagyok érzelmileg meg manipulálható, addig lehet esély erre.

2021. febr. 7. 17:24
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]


Én találtam magamnak egy jó szakembert, aki segített. Szerintem nézz körül, valaki majd segt, hogy megerősödj és a helyén kezeld ezt a problémát.

2021. febr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát van határa mindennek! Belül nemes vagy, ez értékes tulajdonság. Sok megbocsáthatatlan dolgot művelnek az emberek! Bizonyára hallod a hírekben, megölte 3 hónapos csecsemőjét, megölte anyját 28 késszúrással, megkéselte, megfojtotta apját, a 85 éves szomszéd nénit.

Érted? És még egy hétig sorolhatnánk, szervkereskedelem gyermekeket rabolnak el, szexkereskedelem, pedofília. Háború, éhínség, járvány, halálos betegségek........

Úgy lehet elviselni a helyzetünket, hogy összehasonlítjuk másokéval. De mi miatt viselkednek így emberek milliárdjai?

Erre a kérdésre kell megtalálni a választ! És a Biblia feltárja!

2021. febr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ateista vagyok, meg vallásgyűlölő. Nekem ez nem jön be.
2021. febr. 7. 19:46
 10/11 anonim válasza:
Elnézést kérek a kérdező nevében, hogy nem bigott vallásfanatikus véglény, aki mindenre a Bibliát használja, és nem egy nem létező személynek szenteli az életét. Ez nem az a kérdés, ahol hittéríteni kellene.
2021. febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!