Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Sebestyén...

Mi a véleményetek Sebestyén Balázsról?

Figyelt kérdés
Mindig is megvolt a maga stílusa, ami valakinek vagy bejön, vagy nem, ez tény. Én régebben viszonylag bírtam, de szerintem már átesett a ló túloldalára. Csak azt látom az emberben, hogy iszonyatosan egoista, mindenkit lenéz, hobbija, hogy másokat megalázzon. Pedig tehetségesnek gondolom abban, amit csinál, ért hozzá, semmi kétség, de a személyisége borzalmas lett. Ha ezen csiszolna, szerethetőbb ember lehetne.
2021. febr. 8. 06:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%

Abból szerez önbizalmat, ha másokat leszól. Pl a Rákóczit is, felhánytorgatja, hogy neki kudarca az, hogy nem tette le a cigit és még mindig kárósítja magát. Ez neki meg egy önbizalmat növelő tényező.

Ez ugyanúgy megmaradt benne, ezen téren még mindig megrekedt a fiatal taknyos szinten( van youtubeon egy összeállítás, amikor riporterként piszkál embereket, dagi csajt pl)

Tehát, ez ugyanaz, esetleg finomodott, mert ennyire nem durva, legalábbis a rádióban, ha hallom. Bár, nyilván az nem valós kép az Ő valós kommunikációjaról, mert ott szabályozva van a média hatóság által, hogy miképpen lehet beszélni, jobb is, mert podcastot hallgattam, ahol beszélt.. nekem elég a rádiós műsoruk. Inkább ezt hallgatom, mint a kollégákat, más rádió meg nem is igazán van.

2021. febr. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Nagyonnagyon nagyképű médiagechi.
2021. febr. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Végtelenül ellenszenves, nagyképű majom.
2021. febr. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Miss Endzsi ***** válasza:
62%
A prolik királya.
2021. febr. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
Tehetségesnek valóban az, showmannek nem rossz. De a stílusa sosem volt szimpatikus.
2021. febr. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
57%
Nagykepu, leszol masokat, musoraiban oda-oda szur mas celebeknek, de ezt mind viccbol csinalja. Olyan mint Kasza Tibi, nala is nagy szerepet jatszik a szarkazmus.
2021. febr. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Szerintem Balázsnál nagyrészt nem a szarkazmus a jellemző. Kasza Tibinél igen, őt jobban is kedvelem.
2021. febr. 8. 07:54
 8/25 anonim ***** válasza:
66%
Én mondjuk birtam hogy az álarcosba mindig beszólt a beának hogy prosti, főleg hogy sokszor le se esett a nonek amit beszólt 😂
2021. febr. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%
Sosem felejtem el, és akkor mindenki vonja le a következtetést. Még működött a Z+ TV műsorvezető casting volt. Rengeteg embert behívtak. Balázs meg Zsu csinálta. A lényeg, hogy beálltál kamera elé, ők meg szöveget olvastattak veled. Aztán mindannyiunkat várakoztattak. Én a mellékhelyiséget kerestem, de rossz helyen, így hallottam meg, ahogy Balázs a visszanézett castingfelvételeken röhög, gúnyolódik a jelölteken. Visszamentem, és elköszöntem mindenkitől. Egy jellemtelen, nagyképű féreg. Erre nincs más jelző.
2021. febr. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is egy féreg volt csak amikor az RTL-hez került kicsit visszább kellett venni az arcából. Soha nem volt szimpatikus.
2021. febr. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!