Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor lesz meg az...

Szerintetek mikor lesz meg az átoltottság, illetve ezáltal mikor oldják fel a korlatozasokat?

Figyelt kérdés

2021. febr. 10. 15:01
A kérdező szavazást indított:
márc
április eleje
április vége
május eleje
május vége
junius
julius
ősz
29 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Mint ahogy tavaly júni 1-től augusztus 31-ig nem létezett vírus, csak előtte és utána, most is így lesz.
2021. febr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz teljes atoltottsag ha a 40szazalekot elerjuk jovore szerintem az mar pozitiv varakozason feluli eredmeny lesz.


A korlatozasokat pedig tavasz kozepen feloldjak. Es tobbet nem is lesznek mert utanna valasztasok lesznek es akkor nem jo a rossz kozhangulat, halott sok lesz de majd akkor mas szinben lesznek feltuntetve, a kokmunikacio is mas lesz.

2021. febr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb helyen nyar utan. Magyarorszagon elotte semmikepp.
2021. febr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Jövő tavasszal...
2021. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
1: Létezett a vírus, a nyári ereszd el a hajam miatt robbant be nyár végére. Exponenciális függvény megvan még?
2021. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

#5

Ja, igen, ez egy olyan intelligens járvány, hogy augusztus 31-én még alig volt valami vírus, aztán jött szeptember 1. 0:00, aztán kész katasztrófa lett minden. 😂😒 Na ezt magyarázd meg, hogy ez mégis hogy lehetséges. 🤔 Mindenkinél egyszerre pont szeptember 1-n lettek "tünetek és pozitív teszteredmény"?

2021. febr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A 60% átoltottság, amit emlegetnek, szerintem az életben nem lesz meg. Elég megnézni, jelenleg mennyivel alatta van az oltási hajlandóság. Szóval drasztikus intézkedésekkel "kizsarolni" lehetne maximum, például, aki nem oltatja be magát, az marad házi őrizetben. Na most, választás előtt egy évvel meglepne, ha ilyet bevállalna a kormány.

Az oltások több okból is lassú volta (aránylag kevés oltóanyag + szándék hiánya) miatt szinte biztos vagyok benne, hogy majd megint módosul az aktuális cél, és komoly átoltottság nélkül fognak lazítani, a gazdasági károk és az elégedetlenkedés mérsékelése miatt. És ebben nem is látok kivetnivalót, szerintem ha a veszélyeztetettek számára már lesz lehetőség oltakozni, egyszerűen nincs mire föl fenntartani a korlátozások nagy részét.

2021. febr. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!