Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha megverhetnéd bármilyen...

Ha megverhetnéd bármilyen módon azt, akit a legjobban utálsz, akire a legjobban haragszol, cserébe valaki pontosan ugyan azt tenné veled, bevállalnád?

Figyelt kérdés
A másik nem látná, amikor te kapod a verést. A kérdés, hogy a bosszú úgy is megérné-e, hogy nektek is át kell élnetek. Írjátok meg nemeteket és korotokat.

2021. febr. 10. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem, mivel bosszúhoz akkor folyamodom, hogy ha a másik már megtett egy olyan dolgot, ami számomra nem tetszetős. Miért kellene nekem ezt visszakapnom?
2021. febr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Eddig se tettem,pedig ha én is olyan lennék,megtehettem volna már azokkal akik eddig is megtették velem.A verést kibírnám,sokszor kikellett már bírnom.De számomra annak nem lenne haszna,nem vagyok verekedős,nem is tudok jól verekedni,én megkínoznám őket.A verésből úgyse fognának fel semmit.
2021. febr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Előzőhöz:33/f
2021. febr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akit utálok arra 1 másodperc energiát nem szentelnék szóval nálam ez egyértelmü. Mivel gyerekkorom óta nagyon jó erőben vagyok sosem kezdeményezek verekedest,de megvédem magam,ha kell
2021. febr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kínzás, verés itt mindegy lényeg ha megtehetnéd, cserében visszakapnád MÁSTÓL, vállalnád-e. De amit írtál az nagyon szomorú.
2021. febr. 10. 18:43
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármit tett velem majd az élet vissza adja neki ingyen és bérmentve.
2021. febr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, többre tartom magam a bosszúnál.
2021. febr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akit a környezetemben a legjobban utálok, az is normális ember, csak nekem nem szimpatikus. Egyáltalán nem érdemelne bántalmazást. Ha lenne is olyan, akire így tudnék tekinteni, akkor se mennék bele, mert egyrészt ha utálom, már valamit tennie kellett ellenem, szóval miért szenvedjek még egyszer, másrészt nem mernék belemenni.

Sok emberné megérdemelné a szenvedést (kéjgyilkosok, erőszakolók, stb), de őket nem ismerem (hál' isten) és egy veréssel nem lennénk közelebb a megoldáshoz.

23/L

2021. febr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5.:Írtam,hogy a verést kibírnám,hozzá voltam szokva.De azért amit én tennék,nem verést kapnék cserébe.Mondjuk nem is buknék le.
2021. febr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Érdekes lenne a dolog, mert engem nő(k) vernének meg, amit alig várok:). Én nem gyepálnék senkit sem meg. (F39)
2021. febr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!