Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktàt úgy érezni egy sorozat...

Szoktàt úgy érezni egy sorozat megnézése utàn, hogy nagy ürességet érezték, amikor véget ér?

Figyelt kérdés
Elég mélypontjàn vagyok az életemnek, és nem sok jó van benne,szóval gondolom, amiatt is, de ha sokàig nézek egy sorozatot, amit szeretek, túlságosan is úgy érzem, hogy az életem része, és hatalmas űr van bennem, amikor véget ér. Talàn àlomvilàgban élek, pedig tudom, hogy az csak egy film.. Most pl. a Dextert néztem végig, és teljesen a hatàsa alatt vagyok, és persze nagy üresség is van bennem..
2021. febr. 10. 22:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én egy 2x90 perces sci-fi megnézése után voltam úgy, hogy miután a "kaland" véget ért, szerettem volna tovább nézni a szereplők mindennapjait, a szürke hétköznapokon, mint valami valóságshowban. Amit tehetsz az az, hogy újra elkezded nézni az elejétől, ha ennyire kötődsz hozzá. :)
2021. febr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért van mert a sorozatok egy bizonyos függőséget alakítanak ki bennünk. Én is éreztem már így. De rendszerint elkezdek egy másikat vagy hasonló témájú könyvet olvasok.

A Dextert én is néztem. És Én is sokáig a hatása alatt voltam. Én utána megvettem az elérhető könyveket amiből a sorozat készült. Egy ideig kitartott. Ajánlom neked is. 🙂

2021. febr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a Jóbarátok végén éreztem ezt. Egy kicsit virtuális barátaimmá váltak.
2021. febr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Na ugyanígy vagyok vele most én is, meg folyton a szereplők életét csekkolom a neten...:/ Szànalmas, tudom. Amikor véget ért, elkezdtem előről, de valahogy csak még fàjóbb volt, az emlékek miatt. Vicc az egész, pedig tényleg csak egy film.
2021. febr. 10. 23:18
 5/17 anonim ***** válasza:

Én a Supernatural végén éreztem így.

Vagyis még a 15. évad elején, amikor szünet volt, hogy baszki, most mit csináljak.

Aztán megjött a vége is a sorozatnak. Hát sírtam rajta, de talán jobb is lehetett volna.


Aztán a TWD sorozatokkal is így vagyok. Még 2 hét és folytatódik.

A God friended me is ilyen volt.


Egyébként ehhez hasonló sorozatot ajánl valaki? Witchert nézegetem(annyira nem köt le), The Good Doctort is nézem.

2021. febr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszi az újabb vàlaszokat! :) Hú igen, a könyvről hallottam, azt lehet tényleg elolvasom, azt írták, azt hiszem, hogy a könyvnél a vége is màs(?)

Hàt igen, a Jóbarátok örök klasszikus, még sokszor most is megkönnyezem a végét.. Azt sokszor újra néztem màr.

2021. febr. 10. 23:22
 7/17 anonim ***** válasza:

Chandlerbe szerelmes voltam, mert egy régi szerelmemre emlékeztetett.

Fura, mert mindketten nagyon koravénen és boldogtalanul öregedtek meg idő előtt. Pedig micsoda jó pasik voltak.:(

2021. febr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ez nagyon durva, mert bizonyos korszakaiban, engem is egy fiúra emlékeztet, akivel bírtuk egymàst. :D
2021. febr. 10. 23:36
 9/17 A kérdező kommentje:
Tényleg nagy kàr érte..:(
2021. febr. 10. 23:37
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én walking dead-nél éreztem ezt...de inkább csak a 6-7. évadot hogy legszívesebben ha lehetne visszapörgetném az időt csak hogy elölről nézzem... Újrakezdeni nézni meg nem szeretek semmit..
2021. febr. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!