Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki, aki már elvégezte az...

Valaki, aki már elvégezte az orvosit vagy éppen orvosi egyetemre jár le tudná írni őszintén, hogy mivel jár? Milyenek az egyetemi évek?

Figyelt kérdés

2021. febr. 10. 23:24
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
87%
Én másfelet töltöttem ott (picit kevesebbet), hát elvileg az első év a legrosszabb az anatómia miatt, azt kívülről fújni kell, abba bele lehet izzadni. Engem sajnos utána kirúgtak, de a csajom szintén ide jár és ő azt mondja, hogy folyamatosan csökken a száraz tananyag, ami pozitívum.
2021. febr. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
92%
Ja és mi a Károly Egyetemen tanultunk, szóval nem MO
2021. febr. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Miért rúgtak ki?
2021. febr. 10. 23:31
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem a tanulmányaimmal kapcsolatos dolog végett
2021. febr. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Oh, privátban leírnád vagy személyes?
2021. febr. 10. 23:34
 6/39 anonim ***** válasza:
93%
Fű miatt, de ez miért fontos? A tanulók fele tőlem vette a cuccot, meg néhány tanár is.
2021. febr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Engem a mentő vitt el orvosi egyetem alatt mert a rengeteg tanulás miatt napok óta nem aludtam és összeestem valahol az utcán.


Ki is iratkoztam onnan, nem nekem való. Hiába mondják, hogy amit akarunk az nem lehetetlen. Márpedig sajnos van lehetetlen. Nagyon akartam de mégsem bírtam azt a sok terhet ami a tanulással járt.


Ezzel nem elijeszteni akarlak, az én esetem az ilyen 10 000/1 esetben ha előfordul szóval ha úgy érzed vágj bele bátran.

2021. febr. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
75%

Végzett orvosként is az a véleményem, hogy nem éri meg. Magyarországon orvosnak lenni legalábbis. Ha megint elkezdhetném burkolónak mennék nem pedig erre a baromságra.


Az egyetemi évek szívások fizetés nélkül. A társaság sznob, főleg a nők. Utána öt év szopás rezidensként. Majd állambácsi hülyének néz és kihasznál. Társadalmi megbecsülés pedig zéró.

2021. febr. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
De olyan szinten sokat kell tanulni? Tudom, hogy sokat kell, de az pontosabban mit takar?
2021. febr. 11. 00:24
 10/39 anonim ***** válasza:
86%
Szorgalmi időszak nem vészes, de rosszabb, mint az átlag egyetemi szak. Vizsgaidőszakban ami viszont 7 hét kétszer egy évben... Nos ott reggel felkelsz estig nyomod és ennyi az élet. Mellé rohadt sok stressz. De nem is ez a legnagyobb baj, hanem hogy nem éri meg. Én 31 vagyok és gyakorlatilag elpazaroltam a fiatalságomat erre a hülyeségre. Soha a büdös életben nem fog megtérülni a befektetett energia.
2021. febr. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!